Poruka: 920
17. srpnja 2024. u 09:14

Stefan84 je napisao/la:

spanija vs portugal 37 - 38

ibersko derbi pripada portugal. portugal korak do svoe treto euro u20 finale u niza i to bez braca costa. kiko costa ima 19 godina.

18. srpnja 2024. u 18:24

polufinalisti portugal, spanija i danska.

njemacka vs svedska vecera igraju za polufinale.

portugalci igraju preljepo. nekakav tip samba tans na teren. takav smek imaju i u fudbala. portugalci i brazilaca u krvi dna im je.

nije dovolno pobediti nego mora biti i ljepo. ali to ih kostalo mnogu tituli u fudbala. nemoze biti samo copa cobana mora i rudarstvo deciplina u odbrane.

ako moze ovo kombinirati odbrane rudarenje napad samba portugalce ce biti nepobedlivi u rukomet.

spanija vs danska

mirise ibersko finale ponovo na ehf u20 euro kao u 2022 godina portugal vs spanija.

pobeda makedonija i ce igra za 9 mesto.

malo falio sjebati +3 (24-27) posledni 60 sekunda.

danska vs spanija  34 - 36

crvena furija prvi finalist. gubio spanija 30 - 26 ali sa furiozni posledni 15 min vizirao mesto u finale.

Stefan84
Stefan84
19. srpnja 2024. u 22:20

portugal vs njemacka 29 - 24

saba samba samba. holland created total football, portugal created samba handball.  https://www.youtube.com/watch?v=kk4uddaHdDE

ali nisam zadovolan od drugo poluvreme. bodio portugal 24 - 17 nakon 44 min a u 48 min resultat je 24 - 22. ovakav pad koncentracija ne moze da ima u polufinale. zatim ponovo zaolio motors. ova utakmica trebao 10 razlika pobediti.

10 igrace zabio gol jedino mendes nije zabio.

novo ibersko finale. i u 2022 godina u20 finale spanija vs portugal.

tika tak rukomet vs samba rukomet.

pitanje je dali portugalci moze ponoviti igre od skupine. bolje ta tada imao prosecan dan i oakav dan u finale. portugal bio potrebno 38 golova protiv spanija za pobeda golom razlike.

u 2015 godina po pricao sam sa jedan novinar za rukomet u portugal. pitao sam ga kakve se planove za portugalski rukomet djesava li se nesto. kaze dormirali smo jaki akademi samo cekaj pa vidis.

2018 u20 polufinale, 2022 u20 finale, 2024 u20 finale.

po pticali smo i danas a kazeda u18 generaciju je bolja od ova u20 generacija. kaze ima i talentirane u16 igrace.

nema kraja. ovo je nov standard portugalski rukomet.

[uredio Stefan84 - 19. srpnja 2024. u 22:25]
Stefan84
Stefan84
21. srpnja 2024. u 16:02

francija vs makedonija 29 - 30

bravo decki bravo momci makedonci. zasluzena pobeda vodio od prva do posledna minuta. vodio i 5 razlika u drugo poluvreme.

francija 6 pobedi i 2 porazi protiv spanija i makedonija. makedonija 5 pobedi, 2 remi i samo jedan poraz protiv francija u skupine.

mozimo zaliti za taj lose igre u napadu protiv avstrija 20-20. i taj 17 odbrani tin herceg hrvatska protiv nas 24-24.

ali spanija i portugal ionaka se prejaki.

bravo kiril lazarov, rk alkaloid i rk multi essence

[uredio Stefan84 - 21. srpnja 2024. u 16:02]
Stefan84
Stefan84
21. srpnja 2024. u 22:06

portugal vs spanija 31 - 35

spanija u20 prvak evropa. portugal je bilo vazno da dobie dobar star utakmice u prvi 20 min a takav nisu dobio. jurati negativa 4-5 golova protiv ova spanska generacije je tesko takav run and gun oni vole.

portugal je imao svoja perfekna utakmice u skupine protiv spanija. bilo je tesko to ponoviti.