Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Božićni turnir 2023.

YosemiteSam
YosemiteSam
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.06.2022.
Poruka: 1.982
21. prosinca 2023. u 08:25

3.KOLO (26.12.2023)

Newcastle - Nottingham Forest 1

Preston North End - Leeds 2

Millwall - QPR X

Ascoli - Cittadella 2

Brescia - Parma X

Cosenza - Como X

Spezia - Modena 1

Bornemouth - Fulham X

Sheffield United - Luton Town 1

Kortrijk - Gent 2

------------------------------------------

Leuven - Eupen 1

Dundee FC - Celtic 2

 

4.KOLO (26.12.2023)

Cardiff - Plymouth Argyle 1

Coventry - Sheffield Wednesday X

Huddersfield - Blackburn 2

Hull - Sunderland X

Rotherham - Middlesbrough 2

Southampton - Swansea X

Watford - Bristol 1

WBA - Norwich 1

Birmingham - Stoke X

Bristol Rovers - Portsmouth 2

------------------------------------------

Burton Albion - Blackpool 2

Lincoln - Bolton X

 

5.KOLO (29.12.2023)

Fiorentina - Torino X

Napoli - Monza 1

Southampton - Plymouth Argyle 1

Genoa - Inter 2

Lazio - Frosinone 1

Birmingham - Bristol 1

Cardiff - Leicester X

Coventry - Swansea X 

Huddersfield - Middlesbrough 2

Hull - Blackburn 1

---------------------------------------

Ipswich - QPR 1

Millwall - Norwich 2

 

6.KOLO (30.12.2023)

Atalanta - Lecce 1

Luton - Chelsea 2

Cagliari - Empoli X

Udinese - Bologna 1

Aston Villa - Burnley 1

Crystal Palace - Brentford 1

Man City - Sheffield United 1

Wolves - Everton X

Milan - Sassuolo 1

Verona - Salernitana X

---------------------------------------

Nottingham Forest - Man United 2

Juventus - Roma X

ivan77
ivan77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.04.2010.
Poruka: 1.092
21. prosinca 2023. u 20:39

COLO COLO

 

1.KOLO (23.12.2023)

Frosinone - Juventus                       2

West Ham - Man United                  2

Leeds United - Ipswich Town         1

Cittadella - Spezia                            1

Como - Palermo                                1

Cremonese - Modena                       1

Parma - Ternana                                1

Venezia - Lecco                                  1

Catanzaro - Brescia                            1

Fulham - Burnley                                 1

---------------------------------

Luton Town - Newcastle                       2 

Nottingham Forest - Bournemouth     2

 

2.KOLO (23.12.2023)

Tottenham - Everton                          1

Blackburn Rovers - Watford               2

Leicester - Rotherham                        1

Middlesbrough - WBA                         1 

Norwich - Huddersfield                       1

QPR - Southampton                             2

Stoke - Millwall                                      1

Celtic - Livingston                                  1

Dundee FC - Aberdeen                          1

Hearts - St.Mirren                                   1

------------------------------------------

Kilmarnock - St.Johnstone                   1

Ross County - Hibernian                        2

 

3.KOLO (26.12.2023)

Newcastle - Nottingham Forest          1

Preston North End - Leeds                    2

Millwall - QPR                                          1

Ascoli - Cittadella                                  2

Brescia - Parma                                      2

Cosenza - Como                                   2

Spezia - Modena                                  2

Bornemouth - Fulham                          2

Sheffield United - Luton Town              2

Kortrijk - Gent                                         2

------------------------------------------

Leuven - Eupen                                      2

Dundee FC - Celtic                                 2

 

4.KOLO (26.12.2023)

Cardiff - Plymouth Argyle                    2

Coventry - Sheffield Wednesday        1

Huddersfield - Blackburn                     2

Hull - Sunderland                                  1

Rotherham - Middlesbrough               2

Southampton - Swansea                     1

Watford - Bristol                                    1 

WBA - Norwich                                       2

Birmingham - Stoke                             2

Bristol Rovers - Portsmouth              2

------------------------------------------ 

Burton Albion - Blackpool                  2

Lincoln - Bolton                                   2

 

5.KOLO (29.12.2023)

Fiorentina - Torino                               2

Napoli - Monza                                      1

Southampton - Plymouth Argyle        1

Genoa - Inter                                          2

Lazio - Frosinone                                   1

Birmingham - Bristol                             2

Cardiff - Leicester                                  2

Coventry - Swansea                               1

Huddersfield - Middlesbrough              2

Hull - Blackburn                                       1

---------------------------------------

Ipswich - QPR                                         1

Millwall - Norwich                                   1

 

6.KOLO (30.12.2023)

Atalanta - Lecce                                  1

Luton - Chelsea                                    2

Cagliari - Empoli                                   1

Udinese - Bologna                                2

Aston Villa - Burnley                            1

Crystal Palace - Brentford                  2 

Man City - Sheffield United                 1

Wolves - Everton                                 1  

Milan - Sassuolo                                  1

Verona - Salernitana                             1

---------------------------------------

Nottingham Forest - Man United        2

Juventus - Roma                                  1

MakiST1950
MakiST1950
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.05.2023.
Poruka: 3.280
23. prosinca 2023. u 00:18

1.KOLO (23.12.2023)

 

Frosinone - Juventus 2

 

West Ham - Man United 2

 

Leeds United - Ipswich Town 2

 

Cittadella - Spezia x

 

Como - Palermo x

 

Cremonese - Modena 1

 

Parma - Ternana 1

 

Venezia - Lecco x

 

Catanzaro - Brescia 2

 

Fulham - Burnley x

 

---------------------------------

 

Luton Town - Newcastle 2

 

Nottingham Forest - Bournemouth x

 

 

 

2.KOLO (23.12.2023)

 

Tottenham - Everton x

 

Blackburn Rovers - Watford 2

 

Leicester - Rotherham 1

 

Middlesbrough - WBA x

 

Norwich - Huddersfield x

 

QPR - Southampton 2

 

Stoke - Millwall 1

 

Celtic - Livingston 1

 

Dundee FC - Aberdeen 2

 

Hearts - St.Mirren x

 

------------------------------------------

 

Kilmarnock - St.Johnstone x

 

Ross County - Hibernian 2

 

 

 

3.KOLO (26.12.2023)

 

Newcastle - Nottingham Forest 1

 

Preston North End - Leeds 2

 

Millwall - QPR 1

 

Ascoli - Cittadella x

 

Brescia - Parma x

 

Cosenza - Como 1

 

Spezia - Modena 1

 

Bornemouth - Fulham 2

 

Sheffield United - Luton Town x

 

Kortrijk - Gent x

 

------------------------------------------

 

Leuven - Eupen x

 

Dundee FC - Celtic 2

 

 

 

4.KOLO (26.12.2023)

 

Cardiff - Plymouth Argyle 1

 

Coventry - Sheffield Wednesday 1

 

Huddersfield - Blackburn 2

 

Hull - Sunderland 2

 

Rotherham - Middlesbrough 2

 

Southampton - Swansea 1

 

Watford - Bristol x

 

WBA - Norwich x

 

Birmingham - Stoke x

 

Bristol Rovers - Portsmouth 2

 

------------------------------------------

 

Burton Albion - Blackpool x

 

Lincoln - Bolton 2

 

 

 

5.KOLO (29.12.2023)

 

Fiorentina - Torino x

 

Napoli - Monza 1

 

Southampton - Plymouth Argyle 1

 

Genoa - Inter 2

 

Lazio - Frosinone 1

 

Birmingham - Bristol x

 

Cardiff - Leicester 2

 

Coventry - Swansea 1

 

Huddersfield - Middlesbrough 2 

 

Hull - Blackburn 2

 

---------------------------------------

 

Ipswich - QPR 1

 

Millwall - Norwich x

 

 

 

6.KOLO (30.12.2023)

 

Atalanta - Lecce 1

 

Luton - Chelsea 2

 

Cagliari - Empoli x

 

Udinese - Bologna x

 

Aston Villa - Burnley 1

 

Crystal Palace - Brentford 1

 

Man City - Sheffield United 1

 

Wolves - Everton x

 

Milan - Sassuolo 1

 

Verona - Salernitana x

 

---------------------------------------

 

Nottingham Forest - Man United 2

 

Juventus - Roma 1

Potapenko ❤️
Raul2000
Raul2000
Dokazano ovisan
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 13.554
25. prosinca 2023. u 13:39

PONUDA - 2.krug

 

1/4 FINALE (03.01.2024)

 

GRANADA - CADIZ

ATALANTA - SASSOULO

CELTA VIGO - BETIS

REAL MADRID - MALLORCA

PSG - TOULOUSE

ROMA - CREMONESE

GIRONA - ATLETICO MADRID

ASTERAS TRIPOLIS - ARIS

LAMIA - OLYMPIACOS

AEK - VOLOS

---------------------------------------------

PAOK - OFI CRETE

PANATHINAIKOS - PAS GIANNINA

ETHNIKOS ACHNAS - NEA SALAMIS

OTHELLOS - AEK LARNACA

PAFOS - ARIS LIMASSOL

 

POLUFINALE (06.01.2024)

 

INTER - VERONA

FLEETWOOD - DERBY COUNTY

FROSINONE - MONZA

BURTON ALBION - WYCOMBE

CHELTENHAM - PORTSMOUTH

EXETER - CARLISLE

LEYTON ORIENT - BLACKPOOL

PORT VALE - CHARLTON

ESTRELA - VIZELA

FARENSE - GIL VICENTE

----------------------------------------------

AROUCA - BENFICA

BRAGA -V.GUIAMARAES

ELCHE - GIRONA

ALAVES - BETIS

ARANDINA - REAL MADRID

 

FINALE (07.01.2024)

 

EMPOLI - MILAN

TORINO - NAPOLI

UDINESE - LAZIO

SALERNITANA - JUVENTUS

ROMA - ATALANTA

ANKARAGUCU - TRABZONSPOR

ANTALYASPOR - ALANYASPOR

BESIKTAS - KASIMPASA

GALATASARAY - KONYASPOR

GAZIANTEP - PENDIKSPOR

---------------------------------------------

ISTANBUL BASAKSEHIR - ADANA DEMIRSPOR

ISTANBULSPOR - FENERBAHČE

KAYSERISPOR - SIVASSPOR

RIZESPOR - HATAYSPOR

SAMSUNSPOR - FATIH KARAGUMRUK

 

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi. Potapenko_09 heroj, a ne zločinac.
Anonymous8
Anonymous8
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 4.436
26. prosinca 2023. u 16:34

1/4 FINALE (03.01.2024)

 

GRANADA - CADIZ                         1

ATALANTA - SASSOULO               1

CELTA VIGO - BETIS                 x

REAL MADRID - MALLORCA          1

PSG - TOULOUSE                     1

ROMA - CREMONESE                     1

GIRONA - ATLETICO MADRID              x

ASTERAS TRIPOLIS - ARIS              2

LAMIA - OLYMPIACOS                   2

AEK - VOLOS                                 1

---------------------------------------------

PAOK - OFI CRETE                                    1

PANATHINAIKOS - PAS GIANNINA           1

ETHNIKOS ACHNAS - NEA SALAMIS        1

OTHELLOS - AEK LARNACA               2

PAFOS - ARIS LIMASSOL                   1

 

POLUFINALE (06.01.2024)

 

INTER - VERONA                                 1

FLEETWOOD - DERBY COUNTY              2

FROSINONE - MONZA                              2

BURTON ALBION - WYCOMBE              1

CHELTENHAM - PORTSMOUTH                2

EXETER - CARLISLE                                x

LEYTON ORIENT - BLACKPOOL               2

PORT VALE - CHARLTON                       1

ESTRELA - VIZELA                                  x

FARENSE - GIL VICENTE                         x

----------------------------------------------

AROUCA - BENFICA                          2

BRAGA -V.GUIAMARAES                     1

ELCHE - GIRONA                                  2

ALAVES - BETIS                                     x

ARANDINA - REAL MADRID                     2

 

FINALE (07.01.2024)

 

EMPOLI - MILAN                                       2

TORINO - NAPOLI                                        2

UDINESE - LAZIO                                      x

SALERNITANA - JUVENTUS                       2

ROMA - ATALANTA                                         x

ANKARAGUCU - TRABZONSPOR               x

ANTALYASPOR - ALANYASPOR                              x

BESIKTAS - KASIMPASA                                                1

GALATASARAY - KONYASPOR                                     1

GAZIANTEP - PENDIKSPOR                                        1

---------------------------------------------

ISTANBUL BASAKSEHIR - ADANA DEMIRSPOR               x

ISTANBULSPOR - FENERBAHČE                                   2

KAYSERISPOR - SIVASSPOR                                      x

RIZESPOR - HATAYSPOR                                            1

SAMSUNSPOR - FATIH KARAGUMRUK                     1

Srce mi je davno osvojio nogomet !Nk Dobra sv. Petar i Hajduk Split sve ostalo je nebitno!HŽV! 1911
Raul2000
Raul2000
Dokazano ovisan
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 13.554
29. prosinca 2023. u 18:53

REZULTATI

 

GRUPA A

 

1.KOLO

 

GIRONA - REAL MADRID 4:6

WREXHAM - HAJDUK SPLIT 3:5

 

2.KOLO

 

REAL MADRID - WREXHAM 4:3

HAJDUK SPLIT - GIRONA 5:8

 

3.KOLO

 

WREXHAM - GIRONA 1:5

HAJDUK SPLIT - REAL MADRID 2:2

 

4.KOLO

 

REAL MADRID - GIRONA 3:1

HAJDUK SPLIT - WREXHAM 2:3

 

5.KOLO

 

WREXHAM - REAL MADRID 6:5

GIRONA - HAJDUK SPLIT 5:4

 

6.KOLO

 

GIRONA - WREXHAM 5:7

REAL MADRID - HAJDUK SPLIT 7:6

 

POREDAK: REAL M 13, GIRONA 9, WREXHAM 9,  HAJDUK SPLIT 4

 

GRUPA B

 

1.KOLO

 

NEDELIŠĆE - CELTIC 3:7

BENFICA - BAYERN 3:6

 

2.KOLO

 

BAYERN - NEDELIŠĆE 7:8

CELTIC - BENFICA 6:8

 

3.KOLO

 

BENFICA - NEDELIŠĆE 4:5

BAYERN - CELTIC  1:3

 

4.KOLO

 

CELTIC - NEDELIŠĆE 1:3

BAYERN MUNCHEN - BENFICA 3:2

 

5.KOLO

 

NEDELIŠĆE - BAYERN MUNCHEN 3:7

BENFICA - CELTIC 6:6

 

6.KOLO

 

NEDELIŠĆE - BENFICA 7:4

CELTIC - BAYERN MUNCHEN 7:7

 

POREDAK: NEDELIŠĆE 12, CELTIC 8, BAYERN 8,  BENFICA 4, 

 

GRUPA C

 

1.KOLO

 

LECCE – FEYENOORD 5:3

JADRAN POREČ - NEW JERSEY DEVILS 5:5

 

2.KOLO

 

FEYENOORD – JADRAN POREČ 7:9

NEW JERSEY DEVILS – LECCE 7:7

 

3.KOLO

 

JADRAN POREČ – LECCE  4:1

NEW JERSEY DEVILS – FEYENOORD 4:5

 

4.KOLO

 

FEYENOORD – LECCE 2:3

NEW JERSEY DEVILS – JADRAN POREČ 2:2

 

5.KOLO

 

JADRAN POREČ - FEYENOORD 6:8

LECCE – NEW JERSEY DEVILS  5:4

 

6.KOLO

 

LECCE – JADRAN POREČ 6:5

FEYENOORD – NEW JERSEY DEVILS 6:6

 

POREDAK: LECCE 13, JADRAN POREČ 8, FEYENOORD 7, NEW JERSEY DEVILS 4

 

GRUPA D

 

1.KOLO

 

CSU 58 – SUNDERLAND 4:4

COLO COLO – MAESTRAL 5:6

 

2.KOLO

 

SUNDERLAND – COLO COLO 8:9

MAESTRAL – CSU 58  7:4

 

3.KOLO

 

COLO COLO – CSU 58  5:1

MAESTRAL – SUNDERLAND  1:2

 

4.KOLO

 

SUNDERLAND – CSU 58  2:1

MAESTRAL – COLO COLO 3:3

 

5.KOLO

 

COLO COLO – SUNDERLAND  5:6

CSU 58 – MAESTRAL 5:4

 

6.KOLO

 

CSU 58 – COLO COLO 8:6

SUNDERLAND - MAESTRAL 6:4

 

POREDAK: SUNDERLAND 13, MAESTRAL 7, CSU 58 7, COLO COLO 7

 

Iz grupe A Girona prolazi zbog boljeg međusobnog, iz grupe B Celtic prolazi zbog boljeg međusobnog odnosa, a iz grupe D Maestral prolazi zbog boljeg međusobnog odnosa. 

[uredio Raul2000 - 31. prosinca 2023. u 19:26]
Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi. Potapenko_09 heroj, a ne zločinac.
Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 30.616
31. prosinca 2023. u 11:17

NEDELIŠĆE

1/4 FINALE (03.01.2024)

 

GRANADA - CADIZ 1

ATALANTA - SASSOULO 1

CELTA VIGO - BETIS X

REAL MADRID - MALLORCA 1

PSG - TOULOUSE 1

ROMA - CREMONESE 1

GIRONA - ATLETICO MADRID X

ASTERAS TRIPOLIS - ARIS X

LAMIA - OLYMPIACOS 2

AEK - VOLOS 1

---------------------------------------------

PAOK - OFI CRETE 1

PANATHINAIKOS - PAS GIANNINA 1

ETHNIKOS ACHNAS - NEA SALAMIS X

OTHELLOS - AEK LARNACA 2

PAFOS - ARIS LIMASSOL X

 

POLUFINALE (06.01.2024)

 

INTER - VERONA 1

FLEETWOOD - DERBY COUNTY 2

FROSINONE - MONZA 2

BURTON ALBION - WYCOMBE X

CHELTENHAM - PORTSMOUTH 2

EXETER - CARLISLE X

LEYTON ORIENT - BLACKPOOL 2

PORT VALE - CHARLTON X

ESTRELA - VIZELA 2

FARENSE - GIL VICENTE 2

----------------------------------------------

AROUCA - BENFICA 2

BRAGA -V.GUIAMARAES X

ELCHE - GIRONA 2

ALAVES - BETIS X

ARANDINA - REAL MADRID 2

 

FINALE (07.01.2024)

 

EMPOLI - MILAN 2

TORINO - NAPOLI 2

UDINESE - LAZIO 2

SALERNITANA - JUVENTUS 2

ROMA - ATALANTA X

ANKARAGUCU - TRABZONSPOR 2

ANTALYASPOR - ALANYASPOR 1

BESIKTAS - KASIMPASA 1

GALATASARAY - KONYASPOR 1

GAZIANTEP - PENDIKSPOR 1

---------------------------------------------

ISTANBUL BASAKSEHIR - ADANA DEMIRSPOR 1

ISTANBULSPOR - FENERBAHČE 2

KAYSERISPOR - SIVASSPOR 1

RIZESPOR - HATAYSPOR 1

SAMSUNSPOR - FATIH KARAGUMRUK 1

[uredio Weasley - 31. prosinca 2023. u 11:18]
Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
nips
nips
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.12.2005.
Poruka: 11.297
31. prosinca 2023. u 12:17

Jesam li sad ja prosao, Maestral ili Cilo-Colo? Vidim da oba imamo po 7 bodova ali ja imamo pobjedu i x u međusobnim?

cisto da znam radi prognoze

Raul2000 je napisao/la:

REZULTATI

 

GRUPA A

 

1.KOLO

 

GIRONA - REAL MADRID 4:6

WREXHAM - HAJDUK SPLIT 3:5

 

2.KOLO

 

REAL MADRID - WREXHAM 4:3

HAJDUK SPLIT - GIRONA 5:8

 

3.KOLO

 

WREXHAM - GIRONA 1:5

HAJDUK SPLIT - REAL MADRID 2:2

 

4.KOLO

 

REAL MADRID - GIRONA 3:1

HAJDUK SPLIT - WREXHAM 2:3

 

5.KOLO

 

WREXHAM - REAL MADRID 6:5

GIRONA - HAJDUK SPLIT 5:4

 

POREDAK: REAL M 10, GIRONA 9, WREXHAM 6, HAJDUK 4

 

GRUPA B

 

1.KOLO

 

NEDELIŠĆE - CELTIC 3:7

BENFICA - BAYERN 3:6

 

2.KOLO

 

BAYERN - NEDELIŠĆE 7:8

CELTIC - BENFICA 6:8

 

3.KOLO

 

BENFICA - NEDELIŠĆE 4:5

BAYERN - CELTIC  1:3

 

4.KOLO

 

CELTIC - NEDELIŠĆE 1:3

BAYERN MUNCHEN - BENFICA 3:2

 

5.KOLO

 

NEDELIŠĆE - BAYERN MUNCHEN 3:7

BENFICA - CELTIC 6:6

 

POREDAK: NEDELIŠĆE 9, CELTIC 7, BAYERN 7,  BENFICA 4, 

 

GRUPA C

 

1.KOLO

 

LECCE – FEYENOORD 5:3

JADRAN POREČ - NEW JERSEY DEVILS 5:5

 

2.KOLO

 

FEYENOORD – JADRAN POREČ 7:9

NEW JERSEY DEVILS – LECCE 7:7

 

3.KOLO

 

JADRAN POREČ – LECCE  4:1

NEW JERSEY DEVILS – FEYENOORD 4:5

 

4.KOLO

 

FEYENOORD – LECCE 2:3

NEW JERSEY DEVILS – JADRAN POREČ 2:2

 

5.KOLO

 

JADRAN POREČ - FEYENOORD 6:8

LECCE – NEW JERSEY DEVILS  5:4

 

POREDAK: LECCE 10, JADRAN POREČ 8, FEYENOORD 6, NEW JERSEY DEVILS 3

 

GRUPA D

 

1.KOLO

 

CSU 58 – SUNDERLAND 4:4

COLO COLO – MAESTRAL 5:6

 

2.KOLO

 

SUNDERLAND – COLO COLO 8:9

MAESTRAL – CSU 58  7:4

 

3.KOLO

 

COLO COLO – CSU 58  5:1

MAESTRAL – SUNDERLAND  1:2

 

4.KOLO

 

SUNDERLAND – CSU 58  2:1

MAESTRAL – COLO COLO 3:3

 

5.KOLO

 

COLO COLO – SUNDERLAND  5:6

CSU 58 – MAESTRAL 5:4

 

POREDAK: SUNDERLAND 10, COLO COLO 7, MAESTRAL 7, CSU 58 4

Vidi cijeli citat


Šta je bura pokraj Maestrala, kad zapuva svaku mrižu para!!
spilice
spilice
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.07.2009.
Poruka: 2.191
31. prosinca 2023. u 17:18

Lecce

 

1/4 FINALE (03.01.2024)

 

 

 

GRANADA - CADIZ 1

 

ATALANTA - SASSOULO 1

 

CELTA VIGO - BETIS x

 

REAL MADRID - MALLORCA 1

 

PSG - TOULOUSE 1

 

ROMA - CREMONESE 1

 

GIRONA - ATLETICO MADRID x

 

ASTERAS TRIPOLIS - ARIS x

 

LAMIA - OLYMPIACOS 2

 

AEK - VOLOS 1

 

---------------------------------------------

 

PAOK - OFI CRETE 1

 

PANATHINAIKOS - PAS GIANNINA 1

 

ETHNIKOS ACHNAS - NEA SALAMIS 1

 

OTHELLOS - AEK LARNACA 2

 

PAFOS - ARIS LIMASSOL x

 

 

 

POLUFINALE (06.01.2024)

 

 

 

INTER - VERONA 1

 

FLEETWOOD - DERBY COUNTY 2

 

FROSINONE - MONZA x

 

BURTON ALBION - WYCOMBE 1

 

CHELTENHAM - PORTSMOUTH 2

 

EXETER - CARLISLE x

 

LEYTON ORIENT - BLACKPOOL x

 

PORT VALE - CHARLTON 1

 

ESTRELA - VIZELA x

 

FARENSE - GIL VICENTE x

 

----------------------------------------------

 

AROUCA - BENFICA 2

 

BRAGA -V.GUIAMARAES 1

 

ELCHE - GIRONA 2

 

ALAVES - BETIS x

 

ARANDINA - REAL MADRID 2

 

 

 

FINALE (07.01.2024)

 

 

 

EMPOLI - MILAN 2

 

TORINO - NAPOLI x

 

UDINESE - LAZIO x

 

SALERNITANA - JUVENTUS 2

 

ROMA - ATALANTA 1

 

ANKARAGUCU - TRABZONSPOR x

 

ANTALYASPOR - ALANYASPOR x

 

BESIKTAS - KASIMPASA 1

 

GALATASARAY - KONYASPOR 1

 

GAZIANTEP - PENDIKSPOR 1

 

---------------------------------------------

 

ISTANBUL BASAKSEHIR - ADANA DEMIRSPOR x

 

ISTANBULSPOR - FENERBAHČE 2

 

KAYSERISPOR - SIVASSPOR 1

 

RIZESPOR - HATAYSPOR 1

 

SAMSUNSPOR - FATIH KARAGUMRUK 1

Jastog = nepismeno zlo
Raul2000
Raul2000
Dokazano ovisan
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 13.554
31. prosinca 2023. u 19:29

Molim @MakiST1950 @odgovornost @wiberg @Caracalla @nips da ostave prognoze za drugi krug. 

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi. Potapenko_09 heroj, a ne zločinac.