Sportnet SP26 Builder (ex. Pobjednički niz)

igor88
igor88
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.07.2011.
Poruka: 128
15. lipnja 2026. u 13:42

zrinkec je napisao/la:

Prespavao sam zadnju utakmicu, ali na rezultatima piše da je bio jedan žuti Tunisa, zašto meni je ovo označeno kao promašaj?

Vidi cijeli citat


Ja idem gledat šta danas ima za odigrat i vidim promašaj, pa reko možda sam sanjo da mi je to prošlo, pogledam rezultate i eto me tu za žalit se :D

Ruzina
Ruzina
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 12.06.2026.
Poruka: 42
15. lipnja 2026. u 14:47

zrinkec je napisao/la:

Prespavao sam zadnju utakmicu, ali na rezultatima piše da je bio jedan žuti Tunisa, zašto meni je ovo označeno kao promašaj?

Vidi cijeli citat

Evo i ja da se potuzin, a bas sam se zalaufa...

Phoenix25
Phoenix25
Željan dokazivanja
Pristupio: 31.08.2011.
Poruka: 452
15. lipnja 2026. u 15:30

Bila je greška

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.602
15. lipnja 2026. u 19:09

Vadi Ferrana van, dosta je odigrao

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.191
15. lipnja 2026. u 19:19

A nista ajmo opet ispočetka 😄

Gruž
Gruž
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.05.2023.
Poruka: 118
15. lipnja 2026. u 20:07

Kao sto je kolega rekao, da je onaj analfabet vincic dao jos bar jedan, od 3 kartona koja je trebao dat u drugom poluvremenu, sad bi bio na 17 0 scoreu🤣 

VelKoz
VelKoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 3.566
15. lipnja 2026. u 20:23

Jel preskočio tko Španjolsku danas?

Baš sam očekivao barem 4:0

zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.191
15. lipnja 2026. u 20:35

VelKoz je napisao/la:

Jel preskočio tko Španjolsku danas?

Baš sam očekivao barem 4:0

Vidi cijeli citat

Ja imao cape verde ne daje, ali pobjedu španjolske isto jbga.

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.502
15. lipnja 2026. u 20:44

meni pedest posto točno 😂

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
Stativa12
Stativa12
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 04.06.2026.
Poruka: 2
16. lipnja 2026. u 10:59

Bolje bi bilo da ste stavili fantasy da igramo kao što je prije bilo za HNL i Englesku ligu. Da svako kolo mozemo birazi novi tim