Miris Fritule

basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.751
27. veljače 2023. u 11:25

The Phantom je napisao/la:

Usrani ponediljak nakon usrane nedilje, bojim se da ću se večeras raspojasati i popiti čak dvije pive pa nek ide kvragu sve.

Vidi cijeli citat


Kad se osjećaš usrano najbolje to popravit kvalitetnim pivom, preporučujem - Holsten 2 L pet ambalaža.

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.712
27. veljače 2023. u 11:27

Mislim da ću neku fensi pivu. Pederska piva za pederski osjećaj.

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.751
27. veljače 2023. u 12:27

Onda nek Sejlor predlozi neku

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
robo0302
robo0302
Mali dioničar
Pristupio: 14.08.2020.
Poruka: 6.319
27. veljače 2023. u 13:23

The Phantom je napisao/la:

Usrani ponediljak nakon usrane nedilje, bojim se da ću se večeras raspojasati i popiti čak dvije pive pa nek ide kvragu sve.

Vidi cijeli citat

Meni je zeru manje usran ponediljak jer sam napokon u Splitu, iako je mrtva kiša, ali gledaj i to je dobro

A i makla mi se žuta karta kraj pače

Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....
horog DP
horog DP
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 10.01.2019.
Poruka: 21.388
27. veljače 2023. u 14:04

jebote koji su admini pedercine. stavis sliku sisa i traje 2 stotinke

I kad zavlada mržnja razum nije lijek I ludilo uvik promijeni tijek povijesti Ispiše novu, krvavu stranu U zemlji seljaka, na brdovitom Balkanu
zwizdan007
zwizdan007
Dokazano ovisan
Pristupio: 11.04.2013.
Poruka: 12.095
27. veljače 2023. u 14:31

E da, i meni je nestala žuta karta....

 

Moran nać nekoga za vriđat... Najbolje Memolu...

 

Tija bi ja čehoslovaka, al on će mi odma crveni opalit 😂

[uredio zwizdan007 - 27. veljače 2023. u 14:36]
#JeSuisML10 #DoćuJaGori // Prgava Familija ˃ HNS famiGLia // Dalmacija kuća od tri brata: Vlaha, Duje i Donata❤️💙// 🟧✌️👇
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.748
27. veljače 2023. u 14:58

ovako

dobil sam internet

redom:

sad krecem unatrag sa plusevima svim nogometnim znalcima, Phantom, horog, hysen, robo i ostatak ekipe

ujedno stavljam svim madridskim homoseksualcima minus bez citanja

@Dario_SNet macka se vratila, molit cu lijepo

za cinkanja i besplatne banove PP

za javna jos cijenjenija samo mozete ovdje

vazna obavijest

do sad su na 1. mjestu bili Srbi i Mamicvci

od sad ako netko zna nekog s foruma ko radi ili ima veze s HT-om molit cu informaciju, ko ima ikakve veze s njima uvodim novu rubriku bana

maksimalan ban u trajanjnu od 2 i po, mjeseca kolko sam ih cekal

Domovine sin
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.748
27. veljače 2023. u 15:04

horog DP je napisao/la:

jebote koji su admini pedercine. stavis sliku sisa i traje 2 stotinke

Vidi cijeli citat

nisu svi, samo ovi kaj za real navijaju

Domovine sin
ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.376
27. veljače 2023. u 15:18

@Vilenjak meni otišao kabal od telefona jer su bagerom kopali i sad ovi trebaju to spojiti, HT...Tjedan dana čekam, koristim net preko USB-a, kažu možete dobiti zamjenski koji košta 0,92 centa po danu. Koji kriminal, ako ima koji forumaš u HT-u udari duplo ban i od mene. 

Računaj mu 0,92 sata po postu...

 

[uredio ARIZIN - 27. veljače 2023. u 15:19]
Sejlor
Sejlor
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 08.06.2010.
Poruka: 28.530
27. veljače 2023. u 15:19

Skoro san jeba sinoc, stativa

 

kupi mliko, i dvi kile kruva