Bodø me žuta podmornica

The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.704
27. svibnja 2022. u 21:32

Sejlor je napisao/la:

Jebe li se sta veceras? 

Vidi cijeli citat

A ne, ti si 

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.746
27. svibnja 2022. u 21:33

Vilenjak je napisao/la:

imate u hercegovini vise zmija nego mi u varazdinu komunista

Vidi cijeli citat


To ti dođe na isto.

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.746
27. svibnja 2022. u 21:35

Dobro veče!

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
Kojot_50
Kojot_50
Dokazano ovisan
Pristupio: 02.01.2012.
Poruka: 18.829
27. svibnja 2022. u 22:03

Di ćemo večeras da bude luda kuća

Felix, qui semper vitae bene computat usum
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.09.2020.
Poruka: 5.101
27. svibnja 2022. u 22:05

Cholo je napisao/la:

Sidim isprid kuce, pusim kad ono poskok ispod stolice😂😂

al ih ima ove godine

Vidi cijeli citat


Ja san čuja da te ugriza za alatku i da ti je Zukan spasija život...

robo0302
robo0302
Mali dioničar
Pristupio: 14.08.2020.
Poruka: 6.316
27. svibnja 2022. u 22:15

sombor1987 je napisao/la:

Cholo je napisao/la:

Sidim isprid kuce, pusim kad ono poskok ispod stolice😂😂

al ih ima ove godine

Vidi cijeli citat


Ja san čuja da te ugriza za alatku i da ti je Zukan spasija život...

Vidi cijeli citat

Ja sam čuo kako pioniri dinama isto tako jedan drugom nakon ugriza bili isisavali

Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.07.2014.
Poruka: 36.574
27. svibnja 2022. u 22:16

Kojot_50 je napisao/la:

Di ćemo večeras da bude luda kuća

Vidi cijeli citat

Popij pivu skoci u rivu

Kojot_50
Kojot_50
Dokazano ovisan
Pristupio: 02.01.2012.
Poruka: 18.829
27. svibnja 2022. u 22:23

Potapenko_09 je napisao/la:

Kojot_50 je napisao/la:

Di ćemo večeras da bude luda kuća

Vidi cijeli citat

Popij pivu skoci u rivu

Vidi cijeli citat


Pa ću naložit do kraja mp3

Felix, qui semper vitae bene computat usum
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.748
27. svibnja 2022. u 22:51

pocel sam gledat novog Batmana, zaspa sam skoro 11 puta i odlucil da idem skoro jebat na forum

Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.12.2020.
Poruka: 11.482
27. svibnja 2022. u 23:08

Križy je napisao/la:

odgovornost je napisao/la:

Križy je napisao/la:

odgovornost je napisao/la:

Križy je napisao/la:

Sparina, dakle ležim

Vidi cijeli citat

Barem u vas ima drva za sakrit se u ladovinu

U nas nije taj slučaj

Vidi cijeli citat

Ima qurac, kamen i kod mene 

Nađe se koji hrast al slabo

Vidi cijeli citat

Ladno a nema drva pa di ti zivis?

U nas je bar sparina

Al drva iz kamena lozio bi ih i liti kako lipo gore

Iz one meči samo tinja vatra nećeš se od onog ogrijat

Sva srica nisan prisa na pelet

Tona pet stoja i to nisi siguran os dobit

Ovako u vrta odem upilat i dotram

Vidi cijeli citat

Di sam napiso da je ladno

Pijan si, ne vežeš

Vidi cijeli citat

Je eto u gornjim krajevima je toplije nego na jugu

  • Najnovije
  • Najčitanije