OPET SI FRITULA!

osijek_u_srcu
osijek_u_srcu
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.08.2021.
Poruka: 3.545
10. prosinca 2023. u 14:29

Galileo Maravić je napisao/la:

Koja slučajnost da i Zwizdan i Vilenjak ispadnu zbog jednog glasa

A lipo je Staljin reka

Nije bitno ko glasa

Nego ko broji glasove

Ali neki Hlebinci to očito ne kuže

Vidi cijeli citat

I to bas ja prvi puta glasao i to bas kontra njih... i onda kada kazu da je svaki glas bitan neki ne vjeruju. 

robo0302
robo0302
Mali dioničar
Pristupio: 14.08.2020.
Poruka: 6.331
10. prosinca 2023. u 14:29

NERADNIK - KOJOT_50 jedinica rođeni, neradnik do finala

POTAPENKO_09 - THE PHANTOM žao mi je phantoma ali s potom do tokija

Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....
Kojot_50
Kojot_50
Dokazano ovisan
Pristupio: 02.01.2012.
Poruka: 18.830
10. prosinca 2023. u 15:03

NERADNIK - KOJOT_50 

POTAPENKO_09 - THE PHANTOM

 

a ja ću za sebe kad neće nitko :D

Felix, qui semper vitae bene computat usum
NS
NS
Mali dioničar
Pristupio: 24.01.2012.
Poruka: 9.821
10. prosinca 2023. u 15:58

Kojot_50 je napisao/la:

 

a ja ću za sebe kad neće nitko :D

Vidi cijeli citat


Ne brini ti nista...

Vratite Lea i Pota.
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.765
10. prosinca 2023. u 16:30

Hysen Memolla je napisao/la:

Prvo su dosli po Jose Rene Higuitu
Phantom se nije pobunio
Jer Phantom nije Jose Rene Higuita

Zatim su dosli po Memollu
Phantom se nije pobunio
Jer Phantom nije Memolla

Zatim su dosli po Vilenjaka
Phantom se nije pobunio
Jer Phantom nije Vilenjak

Onda su dosli po Phantoma
A tad vise nije bilo nikog
Da se pobuni

Vidi cijeli citat


Kad su dosli po Fantoma, Fantom ih je iskarinđao za razliku od vas petorice koji ste se samo naguzili.

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.765
10. prosinca 2023. u 17:45

Neradnik - Kojot 2

Potapenko - Fantom 1 za MADRIDSKOG KRALJA i Isusa Krista kontra fantoma, pedera, kitopusaca i komunista

 

Neka nam u finalu budu dva Madridana! Da jos dignemo poreze boraniji s periferije.

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.765
10. prosinca 2023. u 17:45

Hala Madrid!

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.765
10. prosinca 2023. u 17:45

4

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
Sejlor
Sejlor
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 08.06.2010.
Poruka: 28.530
10. prosinca 2023. u 18:04

basketas je napisao/la:

4

Vidi cijeli citat

Prvi post na stranici 333. slucajnost?

kupi mliko, i dvi kile kruva
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
10. prosinca 2023. u 18:51

cestitke NFI foruma Phantomu an prolazu dalje, drago mi je da me nisu potegnuli glasovi Srba, ostao sam dosljedan u svojim idejama, sto je najveca pobjeda

Domovine sin
  • Najnovije
  • Najčitanije