Kauboj je napisao/la:
A zašto bi krenuli od premijera? Mislim, zar nemamo zastupnički sustavu u Saobru? Nije li onda možda efikasniji put lobirati kod svog zastupnika da predloži novi zakon o prometu... Ili je to
American way koji nema puno veze s našom stvarnošću?
Vidi cijeli citat
toga ima u Meriki, ovdje nema...ovdje se zastupnik može nadati da će se njegov prijedlog prihvatiti jedino ako je u milosti vladajući, dakle ili HDZ-ovac ili netko od njihovih partnera...ostali se uredno odbijaju...a pošto znamo kakva kolektivna svijest vlada u HDZ-u sumnjam da bi itko imao muda postupiti individualno...zato i treba pisati Glavnom Umu, tj. Sanaderu...ha, još kad bi ovaj poslušao...
[uredio Konfuzije - 01. kolovoza 2007. u 18:17]