DPK,6.Avenija

mark_37
mark_37
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2006.
Poruka: 5.247
04. svibnja 2012. u 07:53
Ja bih samo dodao, da ako piješ umjereno, možeš pit koliko hoćeš.
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
04. svibnja 2012. u 08:57
evo nama i petka,najboljeg dana u životu radnog čo'eka!

if we build (it),he will come!

Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.03.2005.
Poruka: 5.393
04. svibnja 2012. u 09:16
Vidi cijeli citat


minus za neinformiranog novinara.

na temelju ranije diskusije jasno je da su igru na Novi Zeland prenijeli hrvatski iseljenici.
zbog toga, igrač ispada tek kad padne na zemlju i kaže: "opo sam."
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.12.2007.
Poruka: 4.267
04. svibnja 2012. u 09:22
Za sve koji još nisu čuli - Calexico na jesen u Tvornici! 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.03.2005.
Poruka: 5.393
04. svibnja 2012. u 09:24
jippiiii.
Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463
04. svibnja 2012. u 10:14
mark_37 je napisao/la:
Ja bih samo dodao, da ako piješ umjereno, možeš pit koliko hoćeš.
Vidi cijeli citat

Bravo, ovo je u stvari poenta cele rasprave....
U svemu treba biti umeren.....kako sa alkoholom, tako i sa nutellom (bljak Nutela - samo EUROCREM), brzom hranom i ostalim "nezdravim elementima" (znas ono : nemoj ljuto, nemoj slano, nemoj kiselo, nemoj neslano, nemoj kolima nego peske, nemoj slatko, nemoj hladno, nemoj toplo, nemoj meso, nemoj masno,...jer, to 'nije zdravo")
I sta bude na kraju "zdravog zivota"?
Umres zdraviji.
Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 9.210
04. svibnja 2012. u 10:21
HOTSPUR je napisao/la:
Za sve koji još nisu čuli - Calexico na jesen u Tvornici! 
Vidi cijeli citat


i lambchop!


mate je genije. uspio je iskomercijalizirat no name bendove za hrvatsku i još uz to pristojno zarađivat :)
[uredio khaderach - 04. svibnja 2012. u 10:22]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
04. svibnja 2012. u 13:47

mate je kralj. dok je vodio kset, naletis nakon predavanja... i nicim izazvan cujes jedan od najboljih live bendova na svijetu... u rupi pokraj faxa. i on se baca u prvom redu 

drago mi je da si je uspio slozit i zaradu od svega toga...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
04. svibnja 2012. u 13:49
Vidi cijeli citat


glede i unatoc, ko da su iz Hrvatske!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
04. svibnja 2012. u 13:50
Oposum je maleni tobolčar koji živi u krošnjama i zato ga se često vidi u parkovima.

Najjaci dio teksta.