DPK,6.Avenija

dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.664
19. svibnja 2012. u 23:55
Bojim se da su Maje promašili dan za smak svijeta. Englezi dobili na penale i to Švabe koji su totalno napunili gaće. 
Valjda ćemo se probudit sutra. 
I'm not mean, you're just a sissy.
Brane
Brane
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2008.
Poruka: 5.171
19. svibnja 2012. u 23:58
Obožavam ovakve utakmice!

Oliću, Oliću... cccccccc


Clint Eastwood: They go on and on with all this bullshit about “sanctity”—don’t give me that sanctity crap! Just give everybody the chance to have the life they want.
Brane
Brane
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2008.
Poruka: 5.171
20. svibnja 2012. u 00:00
Gazda, to uvijek možemo srediti, s Viktorom se ja svako malo vidim
Clint Eastwood: They go on and on with all this bullshit about “sanctity”—don’t give me that sanctity crap! Just give everybody the chance to have the life they want.
Brane
Brane
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2008.
Poruka: 5.171
20. svibnja 2012. u 00:01
Nego, ovo je vijest!

http://www.vecernji.hr/kultura/ovacije-zagrebackoj-filharmoniji-beogradu-nakon-tri-desetljeca-clanak-411549
Clint Eastwood: They go on and on with all this bullshit about “sanctity”—don’t give me that sanctity crap! Just give everybody the chance to have the life they want.
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.973
20. svibnja 2012. u 00:01
Bayern ce jos igrat ovih finala, no Chelsea tako brzo nece... ovo im je za kraj generacije i Abramovic ce trebat ulozit 300 novih milijuna necega da opet sastavi ekipu koja ce igrat sest polufinala LjP u 8 godina... dosao je red i na njih
Brane
Brane
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2008.
Poruka: 5.171
20. svibnja 2012. u 00:02
Što ću, volim filmske preokrete... nego, je li to običaj da se vlasnik kluba gura na tribinu da takne pehar?
Clint Eastwood: They go on and on with all this bullshit about “sanctity”—don’t give me that sanctity crap! Just give everybody the chance to have the life they want.
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.973
20. svibnja 2012. u 00:05
zasto ne? O tom je sanjao kad je kupio klub... koliko je svojih novaca ulozio, stvarno je zasluzio taj pehar bar dotaknuti... po meni, ima nesto simpaticno u tom da netko toliko odvratno bogat dijelu neku strast s obicnim pukom i nije mu zao novaca, a narocito kad se radi o nogometu... koja je Todoriceva strast?
[uredio ian wright - 20. svibnja 2012. u 00:06]
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
20. svibnja 2012. u 00:20
Eh,da...STRAST!,u pravu je Munja...Abramovič voli nogomet,i voli žene.Strastveno.

Dostojno članstva u DPK.
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
20. svibnja 2012. u 00:22
A što se tiče večerašnje utakmice,znao sam ja da se Chelskom jednom mora vratiti ono kad se Terry 2008 posliznuo u Moskvi na odlučujući penal i pogodio stativu...Sve se vraća,sve se plaća.

Ps- jedino mi žao što moram ići na Fejsbuk kako bih zajebavao Milentija...
[uredio bojangles - 20. svibnja 2012. u 00:23]
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 5.608
20. svibnja 2012. u 00:24
Ako se ne varam, Todorić obožava lov 
  • Najnovije
  • Najčitanije