DPK,6.Avenija

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.975
20. svibnja 2012. u 17:02
undying je napisao/la:
ian wright je napisao/la:
zasto ne? O tom je sanjao kad je kupio klub... koliko je svojih novaca ulozio, stvarno je zasluzio taj pehar bar dotaknuti... po meni, ima nesto simpaticno u tom da netko toliko odvratno bogat dijelu neku strast s obicnim pukom i nije mu zao novaca, a narocito kad se radi o nogometu... koja je Todoriceva strast?
Vidi cijeli citat



gospode! ian, grozan si. ne samo da treba postaviti pitanje odakle mu ta lova koja je vjerovatno "zaradjena" u super mutnim ruskim 90tim nego i strast koju imaju ti oligarsi i seici prema fudbalu, ta strast sigurno nema nikakve veze sa strastcu  obicnog puka. jos bih te nekako i razumio da shvatas recimo rinata ahmetova koji je podigao klub iz svog grada (ali i to bih odbacio) ali nekog rusa ili seika koji kupe strani klub za basnoslovne novce samo kako bi im klub sluzio kao igracka (zar se vec tu ne igraju sa osjecajima obicnog puka) sa kojom bi se oni MOZDA dopali ili stekli postovanje.. i sto je najgore, oni mogu lovom sve to steci. ali kad se zagrebe ispod povrsine ne ostaje mnogo toga a najmanje strasti.

Vidi cijeli citat



da ne ulazimo sad u porijeklo njegovih novaca...



cuj, mogao je ko tisucu drugih milijardera koji su se sa svih strana svijeta naselili u Englesku odlazit na golf, lov na lisice, kurtxit se s flotom najvecih jahti na Mediteranu, sevit svaki tjedan 20 novih estradnih radnica, pijuckat koktele u Brightonu i druzit se po humanitarnim balovima s markizom od Essexa, no on se odlucio bacit u nogomet

u Chelsea je ulozio nekoliko stotina milijuna funti i sto on konkretno ima od toga? Nece vratit ni funte jer je upravljanje nogometnim klubom neprofitabilan biznis (osim na Balkanu)... mogao ih je ulozit u npr. National Gallery, pa otkupit sve moguce najskuplje slike po svijetu i ostavit ih u NG... no nije... mogao je snimit 150 filmova godisnje, no nije... mogao je bilo sto, no on ih je odlucio "utopit" u jednom klubu... ne vidim tu bas nista lose
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.12.2007.
Poruka: 4.267
20. svibnja 2012. u 17:05
Wrighty ako ćemo cijepidlačiti, Roman je ukupno uložio u Chelski preko 2.1 milijardi eura. 
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.975
20. svibnja 2012. u 17:07
eto, a nece vratit ni kopjejku...
coobah
coobah
Dokazano ovisan
Pristupio: 18.09.2004.
Poruka: 18.591
20. svibnja 2012. u 17:32
HOTSPUR je napisao/la:
Wrighty ako ćemo cijepidlačiti, Roman je ukupno uložio u Chelski preko 2.1 milijardi eura. 
Vidi cijeli citat


Da se nagodinu Mojtepljer dovuče do finala sa takvim bunkerom, rekao bih svaka čast

A ovaj je pokro i razjebo pola ruskog nacionalnog bogatstva na dva autobusa fitness frikova cijepljenih od nogometa.

Jedino mu se nekako omako Drogba.

Valjda zbog figure.
Ceterum censeo HNLem esse delendam
mark_37
mark_37
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2006.
Poruka: 5.247
20. svibnja 2012. u 17:56
Ima se, može se.

undying
undying
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.11.2005.
Poruka: 14.023
20. svibnja 2012. u 18:04
ian wright je napisao/la:
undying je napisao/la:
ian wright je napisao/la:
zasto ne? O tom je sanjao kad je kupio klub... koliko je svojih novaca ulozio, stvarno je zasluzio taj pehar bar dotaknuti... po meni, ima nesto simpaticno u tom da netko toliko odvratno bogat dijelu neku strast s obicnim pukom i nije mu zao novaca, a narocito kad se radi o nogometu... koja je Todoriceva strast?
Vidi cijeli citat



gospode! ian, grozan si. ne samo da treba postaviti pitanje odakle mu ta lova koja je vjerovatno "zaradjena" u super mutnim ruskim 90tim nego i strast koju imaju ti oligarsi i seici prema fudbalu, ta strast sigurno nema nikakve veze sa strastcu  obicnog puka. jos bih te nekako i razumio da shvatas recimo rinata ahmetova koji je podigao klub iz svog grada (ali i to bih odbacio) ali nekog rusa ili seika koji kupe strani klub za basnoslovne novce samo kako bi im klub sluzio kao igracka (zar se vec tu ne igraju sa osjecajima obicnog puka) sa kojom bi se oni MOZDA dopali ili stekli postovanje.. i sto je najgore, oni mogu lovom sve to steci. ali kad se zagrebe ispod povrsine ne ostaje mnogo toga a najmanje strasti.

Vidi cijeli citat



da ne ulazimo sad u porijeklo njegovih novaca...



cuj, mogao je ko tisucu drugih milijardera koji su se sa svih strana svijeta naselili u Englesku odlazit na golf, lov na lisice, kurtxit se s flotom najvecih jahti na Mediteranu, sevit svaki tjedan 20 novih estradnih radnica, pijuckat koktele u Brightonu i druzit se po humanitarnim balovima s markizom od Essexa, no on se odlucio bacit u nogomet

u Chelsea je ulozio nekoliko stotina milijuna funti i sto on konkretno ima od toga? Nece vratit ni funte jer je upravljanje nogometnim klubom neprofitabilan biznis (osim na Balkanu)... mogao ih je ulozit u npr. National Gallery, pa otkupit sve moguce najskuplje slike po svijetu i ostavit ih u NG... no nije... mogao je snimit 150 filmova godisnje, no nije... mogao je bilo sto, no on ih je odlucio "utopit" u jednom klubu... ne vidim tu bas nista lose
Vidi cijeli citat



dovraga i sa tobom i sa ovim tvojim komentarima. iskren da budem nisam ti ni mislio odgovoriti. ali moram, moram zbog ovih pluseva koje si dobio, to je ono sto meni bode oci, a ne ovi tvoji poludjelo subjektivni komentari!

sve ono sto sam ti gore naveo od pljuvanja po totenhemovom stadionu,  pa sve do neulaganja u ruski fudbal je otkrivanje da on nema nikakvu snaznu ljubav koju ima jedan istinski navijac,  misljenja sam da taj lik misli kako je kupovina nekog engleskog kluba ulaznica sa kojom moze postati besmrtan u ovom krivom kapitalistickom svijetu, , taj lakrdijas gaji ljubav prema sebi! taj ruski oligarh da nije htio slavu ulozio bi pare u ruski fudbal (naravno da ga i tad treba odbaciti zbog kapitala koji sigurno nije njegov) - ali ne, on je jos bio  tako drzak da je birao klubove, necu totenhem ne svidja mi se stadion, necu arsenal ne dopadaju mi se dresovi a liverpul? to nikako, liverpul nije isto sto i london, liverpul je periferija, a london, london je centar! srce prosvijecene evrope! da, da, moj ian, tako je lakrdijas birao  i malogradjanstinu obmanjivao. a pazi, ovo je jako klizak teren za tebe ian, jer ovo je i poveznica neceg drugog: zar upravo ti Ian nisi pobornik da treba odbaciti sve lakrdijase hrvate koji u hrvatskoj navijaju za inter ili juventus? a sad, a sad upadas u isto blato u kojem se oni valjaju sve ove godine! moj ian.. 
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
20. svibnja 2012. u 18:38
Ja zapisujem i pamtim,a vi ostali kako znate.
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.975
20. svibnja 2012. u 18:39
to jesu lakrdijasi, no ne vidim kakve veze imaju s Abramovicem... niti sam ja navijac Chelsea.

dalje, sumnjam da je kupovina nekog prosjecnog engleskog prvoligasa ulaznica u besmrtnost. Za puno manje ulozene love je mogao imati LjP koju bi mu osvojila recimo Benfica, Ajax ili Juventus


u ruski fudbal ulazu oni koji su blize oltaru. Abramovic ocito nije dovoljno blizu...
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
20. svibnja 2012. u 22:05
Karamarko!?...Nikolić!?...koji dan.
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.975
20. svibnja 2012. u 22:12
taman si pasu...
  • Najnovije
  • Najčitanije