ian wright je napisao/la:
undying je napisao/la:
ian wright je napisao/la:
zasto ne? O tom je sanjao kad je kupio klub... koliko je svojih novaca ulozio, stvarno je zasluzio taj pehar bar dotaknuti... po meni, ima nesto simpaticno u tom da netko toliko odvratno bogat dijelu neku strast s obicnim pukom i nije mu zao novaca, a narocito kad se radi o nogometu... koja je Todoriceva strast?
Vidi cijeli citat
gospode! ian, grozan si. ne samo da treba postaviti pitanje odakle mu ta lova koja je vjerovatno "zaradjena" u super mutnim ruskim 90tim nego i strast koju imaju ti oligarsi i seici prema fudbalu, ta strast sigurno nema nikakve veze sa strastcu obicnog puka. jos bih te nekako i razumio da shvatas recimo rinata ahmetova koji je podigao klub iz svog grada (ali i to bih odbacio) ali nekog rusa ili seika koji kupe strani klub za basnoslovne novce samo kako bi im klub sluzio kao igracka (zar se vec tu ne igraju sa osjecajima obicnog puka) sa kojom bi se oni MOZDA dopali ili stekli postovanje.. i sto je najgore, oni mogu lovom sve to steci. ali kad se zagrebe ispod povrsine ne ostaje mnogo toga a najmanje strasti.
Vidi cijeli citat
da ne ulazimo sad u porijeklo njegovih novaca...
cuj, mogao je ko tisucu drugih milijardera koji su se sa svih strana svijeta naselili u Englesku odlazit na golf, lov na lisice, kurtxit se s flotom najvecih jahti na Mediteranu, sevit svaki tjedan 20 novih estradnih radnica, pijuckat koktele u Brightonu i druzit se po humanitarnim balovima s markizom od Essexa, no on se odlucio bacit u nogomet
u Chelsea je ulozio nekoliko stotina milijuna funti i sto on konkretno ima od toga? Nece vratit ni funte jer je upravljanje nogometnim klubom neprofitabilan biznis (osim na Balkanu)... mogao ih je ulozit u npr. National Gallery, pa otkupit sve moguce najskuplje slike po svijetu i ostavit ih u NG... no nije... mogao je snimit 150 filmova godisnje, no nije... mogao je bilo sto, no on ih je odlucio "utopit" u jednom klubu... ne vidim tu bas nista lose