The Phantom je napisao/la:
Dobro, neka ne voli Nolana, u redu, neko ne voli Tarantina, u redu, neko ne voli Lyncha, u redu, ,...
Ali reć da su loši redatelji (bez obzira na ukuse) je ili loš pokušaj trolanja ili je promašeo ceo fudbal.
Vidi cijeli citat
Mislim da to nitko i ne pokušava reći, jedino sam mišljenja da je Nolan malo precjenjen, čovjek sve što pljune sve je istog trenutka klasik.
Memento i The Prestige su mi odlični, ostalo je naporno.
ian wright je napisao/la:
postoji li neka alternativna lista za starije od 12?
recimo da provodem 15 godina na pustom otoku bez struje i interneta. Vratim se kuci i odlucim nadoknadit gradivo sto se tice filmova. Gdje da nadjem listu filmova vrijednih gledanja iz recimo 2009?
Vidi cijeli citat
Roger Ebert - Great Movies