FRENKIE & PETRA_WB -NO ENTRY

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.03.2004.
Poruka: 6.174
30. ožujka 2006. u 22:10

frenkie je napisao/la:
  Evo taman sam dobio mp3 Plavog orkestra,...
Vidi cijeli citat
 

koliko stvari ima gore?

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
30. ožujka 2006. u 22:11
petra_wb je napisao/la:

frenkie je napisao/la:

I koliko je duga ta staza , jel to bio nekakvi skolski izlet ili ?
Vidi cijeli citat
 

duga je mozda kojih 3 km

nije strasno dugacka koliko je zahtjevna

ima dosta strmina i uzbrdica

iako se spustas prema moru

ima oko desetak mostica

a krajolik je prekrasan

sad bi bas htjela da to vidis

joj joj

Vidi cijeli citat


Pa zar tolika ljepota nije zasluzila da je netko objavi na netu !
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
30. ožujka 2006. u 22:12
petra_wb je napisao/la:

frenkie je napisao/la:
  Evo taman sam dobio mp3 Plavog orkestra,...
Vidi cijeli citat
 

koliko stvari ima gore?

Vidi cijeli citat


Ne razumjem,,...sto je pjesnik ovim pitanjem htio reci ?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.03.2004.
Poruka: 6.174
30. ožujka 2006. u 22:12

 ma predobro je

al akzem, rijecima je to tesko docarati

t treba vidjeti

pogotovo sad u proljece

kad je puno vode

u subotu idemo opet, frendica i ja

onak, cijeli dan zahebancija

fora je kad se vec skoro spustis dole do rapca, imas onak za pit vodu s tog izvora

ma prekrasno

cijeli dan sam sva sretan zbog te trim staze

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.03.2004.
Poruka: 6.174
30. ožujka 2006. u 22:15

frenkie je napisao/la:

Pa zar tolika ljepota nije zasluzila da je netko objavi na netu !
Vidi cijeli citat
 

zalosno je, ali nije

sad sam pokusavala trazit na sva moguca imena ali nema jedne jedine rijeci ni slike o tome

zalosno je to...

domace stanovnistvo zna za tu stazu, a turiste nema tko o tome informirat

iako je prekrasno uredjena i sve to

 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
30. ožujka 2006. u 22:15
petra_wb je napisao/la:

 ma predobro je

al akzem, rijecima je to tesko docarati

t treba vidjeti

pogotovo sad u proljece

kad je puno vode

u subotu idemo opet, frendica i ja

onak, cijeli dan zahebancija

fora je kad se vec skoro spustis dole do rapca, imas onak za pit vodu s tog izvora

ma prekrasno

cijeli dan sam sva sretan zbog te trim staze

Vidi cijeli citat


Znaci turizam je poceo radit svoje, predsezona je !
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.03.2004.
Poruka: 6.174
30. ožujka 2006. u 22:16

frenkie je napisao/la:

Ne razumjem,,...sto je pjesnik ovim pitanjem htio reci ?
Vidi cijeli citat
 

na tom mp3, koliko ima pjesama od po?

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
30. ožujka 2006. u 22:19
petra_wb je napisao/la:

frenkie je napisao/la:

Pa zar tolika ljepota nije zasluzila da je netko objavi na netu !
Vidi cijeli citat
 

zalosno je, ali nije

sad sam pokusavala trazit na sva moguca imena ali nema jedne jedine rijeci ni slike o tome

zalosno je to...

domace stanovnistvo zna za tu stazu, a turiste nema tko o tome informirat

iako je prekrasno uredjena i sve to

 

Vidi cijeli citat


Jesi gledala na sluzbenim stranicama grada ili..?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
30. ožujka 2006. u 22:20
petra_wb je napisao/la:

frenkie je napisao/la:

Ne razumjem,,...sto je pjesnik ovim pitanjem htio reci ?
Vidi cijeli citat
 

na tom mp3, koliko ima pjesama od po?

Vidi cijeli citat


Osam albuma !
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.03.2004.
Poruka: 6.174
30. ožujka 2006. u 22:20

frenkie je napisao/la:


Jesi gledala na sluzbenim stranicama grada ili..?
Vidi cijeli citat
 

ma nema niceg...

  • Najnovije
  • Najčitanije