Hrvatska politička scena

Wilson
Wilson
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.09.2010.
Poruka: 2.544
02. siječnja 2015. u 09:56
savršeni marginalac je napisao/la:
majan debić je napisao/la:
osim potapenka,sad očekujem od ''povjesničara'' (profesora marksizma) iana wrighta vađenje jedne rečenice iz konteksta i usput jednog sakastičnog komentara iz Praga
Vidi cijeli citat

Ideja ti je malo radikalna, u suštini si u pravu, ali dolazimo do jednog problema . Po čemu se neka "zadrta seljačina" iz 3pm razlikuje od visokobrazovanog, recimo liječnika, koji je obišao pola svijeta, vidio sve i svašta, ali i dalje glasa isključivo za jednu političku opciju, bio to HDZ ili SDP? Samo pogledaj koliko visokobrazovanih imamo ponašim partijama. 
Zato sam protiv tvoje ideje ograničavanja prava na glas jer glasači koji razmišljaju svojom glavom u velikoj mjeri apstiniraju na izborima, a stranački vojnik je stranački vojnik, bio on sa brda ili sa Pantovčaka.
Vidi cijeli citat


Više je u kurcu dr. znanosti koji glasa za SDP ili HDZ nego deda iz Špičkovine koji se ne zna potpisati.
WILSON!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
Zvrx
Zvrx
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2010.
Poruka: 3.998
02. siječnja 2015. u 11:52
Jel istina da će Ivo Josipović zabranit hrvatske zastave za blagdane i državne praznike? Pitam to kad vidim da u njegovom stožeru nije bila niti jedna zastava na dan izbora.
Kad, ako ne sad!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.03.2007.
Poruka: 4.540
02. siječnja 2015. u 12:28
U Vladi pljustale cestitke, poljupci i vjerojatno trubacki orkestar Fejata Sejdica.





Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
02. siječnja 2015. u 12:59
ja sam čuo da je Josipović zabranio Hrvaticama seks s Hrvatima, samo se smiju seksat sa Srbima i bivšim članovima komunističke partije tipa Dimnjačar
Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
02. siječnja 2015. u 13:00
Eric Delko je napisao/la:

Sanadera? onog koji je tvoje idole braću Mamić zvao u rujnu 2007. na samit u Lici i filao lovom Mamićevu prćiju?
Vidi cijeli citat


Oprosti Delko, ali da je Sanader 2007. filao lovu u Rijeku mislim da bi bili bolje plasirani od 7.mjesta 
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
02. siječnja 2015. u 13:03
Captain Jack je napisao/la:
Eric Delko je napisao/la:

Sanadera? onog koji je tvoje idole braću Mamić zvao u rujnu 2007. na samit u Lici i filao lovom Mamićevu prćiju?
Vidi cijeli citat


Oprosti Delko, ali da je Sanader 2007. filao lovu u Rijeku mislim da bi bili bolje plasirani od 7.mjesta 
Vidi cijeli citat


pa filao im je lovu kad su osvojili kupove 2005. i 2006. ali znamo kak to ide, Ježić pošten, Sanader lopov, tzv riječki manevar 
Zvrx
Zvrx
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2010.
Poruka: 3.998
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.03.2007.
Poruka: 4.540
02. siječnja 2015. u 13:46
Vidi cijeli citat


Ovo je i u sali nevjerojatno.

Tolika je to lignja.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 889
02. siječnja 2015. u 13:51
Vidi cijeli citat

Volio bih vidjeti sextape Josipovića i Željke Markić.
Oboje mi djeluju kao zvijeri u krevetu.
  • Najnovije
  • Najčitanije