savršeni marginalac je napisao/la:
majan debić je napisao/la:
osim potapenka,sad očekujem od ''povjesničara'' (profesora marksizma) iana wrighta vađenje jedne rečenice iz konteksta i usput jednog sakastičnog komentara iz Praga

Vidi cijeli citat
Ideja ti je malo radikalna, u suštini si u pravu, ali dolazimo do jednog problema . Po čemu se neka "zadrta seljačina" iz 3pm razlikuje od visokobrazovanog, recimo liječnika, koji je obišao pola svijeta, vidio sve i svašta, ali i dalje glasa isključivo za jednu političku opciju, bio to HDZ ili SDP? Samo pogledaj koliko visokobrazovanih imamo ponašim partijama.
Zato sam protiv tvoje ideje ograničavanja prava na glas jer glasači koji razmišljaju svojom glavom u velikoj mjeri apstiniraju na izborima, a stranački vojnik je stranački vojnik, bio on sa brda ili sa Pantovčaka.
Više je u kurcu dr. znanosti koji glasa za SDP ili HDZ nego deda iz Špičkovine koji se ne zna potpisati.