Hrvatska politička scena

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.759
06. siječnja 2015. u 00:17
nik je napisao/la:


nemam pojma, ili s televizije ili zbog 9 godina u zagrebu...

Vidi cijeli citat

čudno ja 5 let v Zagrebu,nisam donesel to doma,valjda su ga Hercegovci okupirali 
Domovine sin
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.759
06. siječnja 2015. u 00:18
namodigrebza je napisao/la:
"Idemo završiti posao koji smo počeli pod našim prvim predsjendikom dr. Franjom Tuđmanom, idemo odvesti Hrvatsku blagostanje" poručila je u Zadru Grbar-Kitarović


Ovo su orgije po zdravom razumu.
Vidi cijeli citat

bravo za Kolindu
Domovine sin
nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.332
06. siječnja 2015. u 00:18
Vilenjak je napisao/la:
nik je napisao/la:


nemam pojma, ili s televizije ili zbog 9 godina u zagrebu...

Vidi cijeli citat

čudno ja 5 let v Zagrebu,nisam donesel to doma,valjda su ga Hercegovci okupirali 
Vidi cijeli citat


ja mislim da je ta rijec s juga, vuce mi na dalmaciju, bil sam okruzen s dalmatincima na faxu....a bilo je i hercegovaca, da
Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.09.2012.
Poruka: 3.723
06. siječnja 2015. u 00:18
Vilenjak je napisao/la:
najbolje Varaždinske majce su bile s Čehokom i one su s Čobankovićem bile dobre

nik,još nikad nisam čul,a nikak da dobijem odgovor,ko to u Varaždinu priča kontam od Varaždinaca?
Vidi cijeli citat

samo ti nemoj o modi. kad te vidim kao da sam se vratio u 1994. godinu 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
06. siječnja 2015. u 00:19
Simpatičan mladić je napisao/la:
Vilenjak je napisao/la:
najbolje Varaždinske majce su bile s Čehokom i one su s Čobankovićem bile dobre

nik,još nikad nisam čul,a nikak da dobijem odgovor,ko to u Varaždinu priča kontam od Varaždinaca?
Vidi cijeli citat

samo ti nemoj o modi. kad te vidim kao da sam se vratio u 1994. godinu 
Vidi cijeli citat

trebal si ga videti oblečenog na kupu Zagreb-Hajduk krajem 2011. 
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.759
06. siječnja 2015. u 00:20
Simpatičan mladić je napisao/la:

samo ti nemoj o modi. kad te vidim kao da sam se vratio u 1994. godinu 
Vidi cijeli citat

ti buš prvi banirani moderator,s komunistima z Jalkovca ne razgovaram,doduše čudno mi je kak ti ne znaš reč kontam
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
06. siječnja 2015. u 00:20
Vilenjak je napisao/la:
nik je napisao/la:


nemam pojma, ili s televizije ili zbog 9 godina u zagrebu...

Vidi cijeli citat

čudno ja 5 let v Zagrebu,nisam donesel to doma,valjda su ga Hercegovci okupirali 
Vidi cijeli citat
ja sam v 5 let(2004-2009) z Purgeraja donesel sam PTSP od bivše punice
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
06. siječnja 2015. u 00:21
Vilenjak je napisao/la:
Simpatičan mladić je napisao/la:

samo ti nemoj o modi. kad te vidim kao da sam se vratio u 1994. godinu 
Vidi cijeli citat

ti buš prvi banirani moderator,s komunistima z Jalkovca ne razgovaram,doduše čudno mi je kak ti ne znaš reč kontam
Vidi cijeli citat
dok ti WS i ti isti komunisti daju jesti besplatno onda su ti dobri elda? to nečeš reči da te Jalkovčani hrane?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.213
06. siječnja 2015. u 00:25
još nitko da stavi današnju sliku Kolinde..pa zar niste izmombardirani po facebooku sa tom slikom  
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
06. siječnja 2015. u 00:26
oskotok je napisao/la:
još nitko da stavi današnju sliku Kolinde..pa zar niste izmombardirani po facebooku sa tom slikom  
Vidi cijeli citat

ne smijemo, Vile nam upravo preko privata prijeti (a mi se pravimo da ga kao doživljavamo ozbiljno)
  • Najnovije
  • Najčitanije