Mihalj je napisao/la:
Jučer slušam ja Lovrinovića, lik je totalno nebitan, a zamislio si da je on i njegova strana, stranke, da su neki faktor i on bi ovo u Zagrebu i ono. Ne zna ništa o novoj većini,a siguran sam da jedva čeka da ga Plenković nazove. Bit će dosta tih trgovaca za skupiti većinu, ali bit će to jako labilna većina.
U svakom slučaju Pupavac je već rekao da je za stabilnu vladu i zadovoljno trlja ruke. Kao i vječni saborski zastupnik, Furio Radin.
Hebiga uvaženi kolega, zastupnik po zastupnik vecina. Sad ti meni iskomentiraj najavu Vrdoljaka da ce liberalna vecina HNS-a i IDS potpisati za "rušenje" Bože Petrova na mjestu Predsjednika Sabora. Nisuli i oni potpisali "pakt" sa HDZ-om?