Irish pub "Mozak na pašu pffff"

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 03:28
zeex je napisao/la:
nikita je napisao/la:
zeex je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Mozda sam i ja, sta znas?
Vidi cijeli citat
A e...ko zna, niko nista ne zna, krhko je znanje?!
Vidi cijeli citat


e dobra ti poezija
Vidi cijeli citat

Nije to moja poezija vec Cesariceva ehhhhhhh
Vidi cijeli citat


Lipo je napisa

Vidi cijeli citat
Poezija jako opusta...mozda da pocnes to citat...

Povratak

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna.

Krhko je znanje!)

Možda je pao trak istine u me,

A možda su sanje.

Još bi nam mogla desiti se ljubav

Desiti-velim,

Ali ja ne znam da li da je želim,

Ili ne želim.

 

U moru života što vječito kipi,

Što vječito hlapi,

Stvaraju se opet, sastaju se opet

Možda iste kapi -

I kad prođe vječnost zvjezdanijem putem

Jedna vječnost pusta,

Mogla bi se opet u poljupcu naći

Neka ista usta.

 

Možda ćeš se jednom uveče pojavit

Prekrasna, u plavom,

Ne sluteći da si svoju svjetlost lila

Mojom davnom javom,

I ja, koji pišem srcem punim tebe

Ove čudne rime,

Oh, ja neću znati, čežnjo moje biti,

Niti tvoje ime!

 

Pa ako i duša u tome trenutku

Svoje uho napne,

Sigurnim će glasom zaglušiti razum

Sve što slutnja šapne;

 

Kod večernjih lampa mi ćemo se kradom

Pogledat ko stranci,

Bez imalo svijesti koliko nas vežu

Neki stari lanci

 

No vrijeme se kreće, no vrijeme se kreće

Ko sunce u krugu,

I nosi nam opet ono što je bilo:

I radost, i tugu.

I sinut će oči, naći će se ruke,

A srca se dići -

I slijepi za stope bivšega života

Njima ćemo ići



Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2007.
Poruka: 2.629
08. ožujka 2010. u 03:28
nikita je napisao/la:
Ako mislis uspit u sportu tribas ulagat u sebe, a ne ovako ehhhhhh
Vidi cijeli citat


Ev ode nec vise
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 03:29
Ja bi mogla pogledat neki filmic...ne spava mi se...radin prvu danas ufffffff
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2007.
Poruka: 2.629
08. ožujka 2010. u 03:30
nikita je napisao/la:
zeex je napisao/la:
nikita je napisao/la:
zeex je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Mozda sam i ja, sta znas?
Vidi cijeli citat
A e...ko zna, niko nista ne zna, krhko je znanje?!
Vidi cijeli citat

e dobra ti poezija
Vidi cijeli citat

Nije to moja poezija vec Cesariceva ehhhhhhh
Vidi cijeli citat

Lipo je napisa
Vidi cijeli citat
Poezija jako opusta...mozda da pocnes to citat...
Vidi cijeli citat


Za tri tjedna opet idem na put, budem si taj put poneo nesto od tog...hvala na savjetu...tom i ovom da trebam ranije lec
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 03:31
Aj , aj budi dobar mozda i bude nesto od tebe....javi nam da znamo hahahahah
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2007.
Poruka: 2.629
08. ožujka 2010. u 03:32
nikita je napisao/la:
Ja bi mogla pogledat neki filmic...ne spava mi se...radin prvu danas ufffffff
Vidi cijeli citat


Nemoj neki "teski" onda...provaj neki animirani  ja sam danas sa sestricnom malom shreka gledo i nije lose ispalo

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 03:34
zeex je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Ja bi mogla pogledat neki filmic...ne spava mi se...radin prvu danas ufffffff
Vidi cijeli citat


Nemoj neki "teski" onda...provaj neki animirani  ja sam danas sa sestricnom malom shreka gledo i nije lose ispalo

Vidi cijeli citat

Mislin da ipak necu nista gledat....citat cu malo Shakespearea!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2007.
Poruka: 2.629
08. ožujka 2010. u 03:34
nikita je napisao/la:
Aj , aj budi dobar mozda i bude nesto od tebe....javi nam da znamo hahahahah
Vidi cijeli citat


hehehe, dogovoreno...akredetacije je uvijek lako sredit


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 03:35
zeex je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Aj , aj budi dobar mozda i bude nesto od tebe....javi nam da znamo hahahahah
Vidi cijeli citat


hehehe, dogovoreno...akredetacije je uvijek lako sredit


Vidi cijeli citat
Akreditacije za sta?

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2007.
Poruka: 2.629
08. ožujka 2010. u 03:35
nikita je napisao/la:
Mislin da ipak necu nista gledat....citat cu malo Shakespearea!
Vidi cijeli citat


Ugodno citanje i mirno more snova veceras zelim
laku noc

  • Najnovije
  • Najčitanije