Irish pub "Mozak na pašu pffff"

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 21:38
Gle sad moje vecere

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/bs/b/bd/Argeta_tuna.jpg

http://www.jatrgovac.com/usdocs/eva-salata-mediterana-125.jpg


http://www.pims-bh.com/narucivanje/artikli_pic/art300.jpg

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2007.
Poruka: 2.629
08. ožujka 2010. u 21:41
auuu i odi isto...jos i snijeg
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 21:41
Village People je napisao/la:
Crni Đava sretan ti dan žena,uzmi si jednu slaju i čoku
Vidi cijeli citat


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 21:42
zeex je napisao/la:
auuu i odi isto...jos i snijeg
Vidi cijeli citat
Bas san se smrzla uffffffffff...al odigrala san jedan nadobudni ticket za veceras ahhaha

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2007.
Poruka: 2.629
08. ožujka 2010. u 21:44
A ja jos na biciklu po vakom, srece i veselja 

Ja sam ope spojio od ponediljka do petka, da ne bue dosadno
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2007.
Poruka: 2.629
08. ožujka 2010. u 21:45
Niko se nie javio za palacinke..ode mutit, za sebe ak nist drugo
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 21:46
zeex je napisao/la:
A ja jos na biciklu po vakom, srece i veselja 

Ja sam ope spojio od ponediljka do petka, da ne bue dosadno
Vidi cijeli citat
A ja san vec na jednom popusila

Deadpool
Deadpool
Mali dioničar
Pristupio: 09.10.2009.
Poruka: 5.022
08. ožujka 2010. u 21:57
Man, I love duct tape. I love how it tapes, I love the sound it makes. I love saying it. Duct tape. Duct tape. Duct tape...Duct tape...
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.789
08. ožujka 2010. u 21:59
nikita je napisao/la:
Gle sad moje vecere

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/bs/b/bd/Argeta_tuna.jpg

http://www.jatrgovac.com/usdocs/eva-salata-mediterana-125.jpg


http://www.pims-bh.com/narucivanje/artikli_pic/art300.jpg

Vidi cijeli citat


a sto ces se najest od ovoga 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 21:59
Deadpool je napisao/la:
Vidi cijeli citat
Pa dje si bona?