Irish pub "Mozak na pašu pffff"

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
09. ožujka 2010. u 01:06
Gle pisi imena koja os nes me izbacit iz takta...rekla san da se necu svadjat jos ovih par dana....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
09. ožujka 2010. u 01:07
Marusicu kad si vec tako zabrinut za moje zdravlje da cujen sta je nabolje papat  kad si na dijeti?!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
09. ožujka 2010. u 01:07
Peona Laraminski je napisao/la:
Village aj neka si se i ti zabavija ehhhhhhh
Vidi cijeli citat

dobre san voje,bija san navečer na pivu pa se malo previše poteglo,a meni ionako nije potrebno
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
09. ožujka 2010. u 01:08
Nataša Janjić je napisao/la:
Marusicu kad si vec tako zabrinut za moje zdravlje da cujen sta je nabolje papat  kad si na dijeti?!
Vidi cijeli citat

opet kršiš embargo
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
09. ožujka 2010. u 01:08
Village People je napisao/la:
Peona Laraminski je napisao/la:
Village aj neka si se i ti zabavija ehhhhhhh
Vidi cijeli citat

dobre san voje,bija san navečer na pivu pa se malo previše poteglo,a meni ionako nije potrebno
Vidi cijeli citat
A dobro...drago mi je cut to

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
09. ožujka 2010. u 01:09
BBB-Split je napisao/la:
A dobro...drago mi je cut to

Vidi cijeli citat

e
2 piva i moren ić ća
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
09. ožujka 2010. u 01:09
Village People je napisao/la:
Nataša Janjić je napisao/la:
Marusicu kad si vec tako zabrinut za moje zdravlje da cujen sta je nabolje papat  kad si na dijeti?!
Vidi cijeli citat

opet kršiš embargo
Vidi cijeli citat

 Ne krsin...rekla san da cu pricat s svima i da se necu svadjat!

PS: Natasa Janjic eeeeee to je vec kompliment!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
09. ožujka 2010. u 01:12
BBB-Split je napisao/la:

 Ne krsin...rekla san da cu pricat s svima i da se necu svadjat!

PS: Natasa Janjic eeeeee to je vec kompliment!
Vidi cijeli citat

a e
to ka kod popa ono - obećajen da ću se popraviti i da neću više grišna bit
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
09. ožujka 2010. u 01:13
Prelipa je



PS: Molila bi da ne spominjes ime Gospe uzalud...fala!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
09. ožujka 2010. u 01:15
Bad Bule Boys-Split je napisao/la:
Prelipa je
Vidi cijeli citat

a di su joj sise?
  • Najnovije
  • Najčitanije