Irish pub "Mozak na pašu pffff"

dr.Damir
dr.Damir
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 12.06.2006.
Poruka: 20.131
16. lipnja 2010. u 19:11
nikita je napisao/la:
Marusicu ja kad san tu pisen sto na sat, al to ne znaci da provodin cijeli svoj dan na forumu za razliku od tebe i Doca...kada bismo isli usporedit u kojem vremenskom intervalu su pisani moji i vasi postovi...sigurna san da bismo dosli do itekako zanimljivih podataka...
Vidi cijeli citat


sve prolazi sve se mijenja, idu dani idu godine, samo Zrinjski ostaje ponos moje Hercegovine
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
16. lipnja 2010. u 19:19
Smij se ti smij moj Doc...al ko se zadnji smije najsladje se smije....a sad bi te stvarno molila da mi se do daljnjeg ne obracas...zahvaljujen!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.03.2006.
Poruka: 7.423
16. lipnja 2010. u 19:26
dje ste ba?...........samo me partizan može spasiti danas i u petak
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
16. lipnja 2010. u 19:29
A evo ja se spreman bas malo izac u djiradu, popit koje pivo i uzivat u utakmici veceras....sta ti imas u planu?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.03.2006.
Poruka: 7.423
16. lipnja 2010. u 19:31
pa da učim malo pa ću i j au šetnju...........malopre tornado prošo ovuda.............odsekla sam se
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
16. lipnja 2010. u 19:33
Eto na...nego sta lipo na svjez zrak...nego tila san ti rec da mi uvik padnes na pamet kad cujen onu pismu Balkan...kad kaze Beograd, Beograd...3 puta po naski je heheheh
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.03.2006.
Poruka: 7.423
16. lipnja 2010. u 19:39
i de baš tad...........al ajd bar ti padnem
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
16. lipnja 2010. u 19:43
beogradjanka* je napisao/la:
i de baš tad...........al ajd bar ti padnem
Vidi cijeli citat
A neman pojma...valjda zbog nicknamea...bas si gledan ove piture...liti mi najgore...kosa posvitli uffff....sta ti koristis? Ja Loreal


http://ecx.images-amazon.com/images/I/413tnGfi0IL._SL500_AA300_.jpg
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
16. lipnja 2010. u 19:45
nikita je napisao/la:
beogradjanka* je napisao/la:
i de baš tad...........al ajd bar ti padnem
Vidi cijeli citat
A neman pojma...valjda zbog nicknamea...bas si gledan ove piture...liti mi najgore...kosa posvitli uffff....sta ti koristis? Ja Loreal


http://ecx.images-amazon.com/images/I/413tnGfi0IL._SL500_AA300_.jpg
Vidi cijeli citat


molio bi da Dario_SNet obriše ovaj post i isključi dotičnu forumašicu s foruma zbog davanja osobnih podataka javno,i to podataka o boji kose

chule
chule
Dokazano ovisan
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 12.909
16. lipnja 2010. u 22:26

sjebali mi oba listića u 95'
Potpis se prikazuje ispod svake vaše poruke. Ne smije biti dulji od 250 znakova i smije sadržavati samo tekst.