Irish pub "Mozak na pašu pffff"

dr.Damir
dr.Damir
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 12.06.2006.
Poruka: 20.131
17. lipnja 2010. u 17:29
Može li itko objasnit kako bar malo "stišat" kompjuter? Zuji ko vuvuzela kad ga upalim, ne mogu više ovako.
sve prolazi sve se mijenja, idu dani idu godine, samo Zrinjski ostaje ponos moje Hercegovine
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
17. lipnja 2010. u 17:34
otvori ga ocisti prasinu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
17. lipnja 2010. u 17:35
Puppy thrown at German biker gang

Page last updated at 16:23 GMT, Wednesday, 16 June 2010 17:23 UK
E-mail this to a friend
Printable version

A German student "mooned" a group of Hell's Angels and hurled a puppy at them before escaping on a stolen bulldozer, police have said.

The man drove up to a Hell's Angels clubhouse near Munich, wearing only a pair of shorts and carrying a puppy.

He dropped his shorts and threw the dog, escaping on a bulldozer from a nearby building site.

He was arrested later at home by police. The 26-year-old is said to have stopped taking depression medication.

After making his getaway on the bulldozer, he had driven so slowly that a 5km tailback built up behind him on the motorway.

After driving about 1km, he had abandoned the bulldozer in the middle of the motorway, near Allershausen. He continued his journey by hitchhiking.

"What motivated him to throw a puppy at the Hell's Angels is currently unclear," a police spokesman said.

The puppy is now being cared for in an animal shelter.
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.789
17. lipnja 2010. u 17:47
dr.Damir je napisao/la:
Može li itko objasnit kako bar malo "stišat" kompjuter? Zuji ko vuvuzela kad ga upalim, ne mogu više ovako.
Vidi cijeli citat


upali klimu u sobi
ma i moj se dreči koda ga neko kolje,sad kad su ovakve vrucine...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2007.
Poruka: 2.629
17. lipnja 2010. u 17:57
dr.Damir je napisao/la:
Može li itko objasnit kako bar malo "stišat" kompjuter? Zuji ko vuvuzela kad ga upalim, ne mogu više ovako.
Vidi cijeli citat


probaj ga drzat vise od sat vremena ugasenog, treba i njemu odmora
dr.Damir
dr.Damir
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 12.06.2006.
Poruka: 20.131
17. lipnja 2010. u 18:03
Ne gasim ga skoro nikad, samo stend baj, računa li se to?
Ako računa, bio je ugašen 3-4 sata do maloprije.
sve prolazi sve se mijenja, idu dani idu godine, samo Zrinjski ostaje ponos moje Hercegovine
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.789
17. lipnja 2010. u 18:08
po ovakvoj vrucini normalno je da više bruji cooler,jer se procesor brže i jače grije pa ga treba više hladit
chule
chule
Dokazano ovisan
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 12.909
17. lipnja 2010. u 18:09
dr.Damir je napisao/la:
Ne gasim ga skoro nikad, samo stend baj, računa li se to?
Ako računa, bio je ugašen 3-4 sata do maloprije.
Vidi cijeli citat



pa vručine su, a ti ga mrcvariš, i sve se čudom čudiš kako buči....a i ko što ti ona sotona reče: otvori ga i ukloni prašinu.
Potpis se prikazuje ispod svake vaše poruke. Ne smije biti dulji od 250 znakova i smije sadržavati samo tekst.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 9.210
17. lipnja 2010. u 18:11
jedino smanjit tempertauru u kućištu ( skinit jednu stranicu i mahat lepezom) i malo očistit prašinu.
ili prominit ventilator. to pomaže
[uredio khaderach - 17. lipnja 2010. u 18:12]
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
17. lipnja 2010. u 18:14
meni se neki dan po onim vrućinama počel gasitit jednom do 3 put na dan...
kad uzel usisavač,i riješil problem,al nije to ništa,pa do prošle godine sam ruter svaki dan gasil
Domovine sin
  • Najnovije
  • Najčitanije