Irish pub "Mozak na pašu pffff"

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
19. lipnja 2010. u 01:18
Ma normalno, zato ova tema razočarava ponekad. Gazdarica je djevica, Marušića zovu Minika, gosti se samo klade, tu i tamo neko nabaci drkicu na Lanu i Milu, Veruda zabranio pederima i ateistima ulaz...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
19. lipnja 2010. u 01:19
Evo dobio sam minus na pitanje od nekoga ko ne jebe pa sam ga podsjetio na problem. 
riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
19. lipnja 2010. u 01:21

Ova kafana ti je miks frizerskog salona i kladionice, nema tu nekog nivoa... Niko se ne hvali poduhvatima...
Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
19. lipnja 2010. u 01:23
provokator je napisao/la:
Evo dobio sam minus na pitanje od nekoga ko ne jebe pa sam ga podsjetio na problem. 
Vidi cijeli citat


Eto vidiš, tako ti je to... Uvjek te ko sjena prati, taj neki prvi minus 
Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
19. lipnja 2010. u 01:25
riki_mo je napisao/la:
provokator je napisao/la:
Evo dobio sam minus na pitanje od nekoga ko ne jebe pa sam ga podsjetio na problem. 
Vidi cijeli citat


Eto vidiš, tako ti je to... Uvjek te ko sjena prati, taj neki prvi minus 
Vidi cijeli citat


Prvi se pamte. 

Šta ima kod tebe? Kako provodiš petak, tj već subotu?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
19. lipnja 2010. u 01:26
riki_mo je napisao/la:

Ova kafana ti je miks frizerskog salona i kladionice, nema tu nekog nivoa... Niko se ne hvali poduhvatima...
Vidi cijeli citat


Da ti pošteno kažem još bi se pohvalio, ali mi dosta policije za vratom.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
19. lipnja 2010. u 01:28
provokator je napisao/la:
Ma normalno, zato ova tema razočarava ponekad. Gazdarica je djevica, Marušića zovu Minika, gosti se samo klade, tu i tamo neko nabaci drkicu na Lanu i Milu, Veruda zabranio pederima i ateistima ulaz...

Vidi cijeli citat

i jumbo jet je mini kad leti kroz grand canyon!


riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
19. lipnja 2010. u 01:30
provokator je napisao/la:
riki_mo je napisao/la:
provokator je napisao/la:
Evo dobio sam minus na pitanje od nekoga ko ne jebe pa sam ga podsjetio na problem. 
Vidi cijeli citat


Eto vidiš, tako ti je to... Uvjek te ko sjena prati, taj neki prvi minus 
Vidi cijeli citat


Prvi se pamte. 

Šta ima kod tebe? Kako provodiš petak, tj već subotu?
Vidi cijeli citat


Napornih peta dana iza.. Čeka se slobodni vikend. Danas mi na kablovskoj počeli kodirati HTV kad je utakmica SP-a, pa mi je to pokvarilo ćeif. Večeras se organizovano gledalo Engleze, sutra se organizovano navija za Holandiju.

Čak se mislilo opet do mora, ali je kao neko naoblačenje pokvarilo planove. Nećeš vjerovati da je tamo oko 75. minute utakmice Engleza zapuhao u Mostaru neki jezoviti vjetar...
Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.03.2006.
Poruka: 7.423
19. lipnja 2010. u 01:31
šta je loše u Minija?
riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
19. lipnja 2010. u 01:34

Provo, kad već spominjemo kafane, gazdarice, gazde i sl. Priča mi drug danas uz doručak, kao: "ja bih otvorio kafanu, ali me strah reketarenja i tih nekih kriminalaca". Ja se krenemo smijati, pita on šta je smješno???

Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
  • Najnovije
  • Najčitanije