provokator je napisao/la:
riki_mo je napisao/la:
Ići će se i u Gradac...
Prenosi na svim BH kanalima su u najmanju ruku tragični. Marijan više ne prenosi, jer su ga kao iz drugog entiteta skinuli na poluvremenu prve utakmice, pa se kao uvrijedio. I pored toga, njega je teško slušati u nekoj običnoj utakmici, zaobilazim u širem luku...
Vidi cijeli citat
Ako se potrefimo negdje dole, mogli bi na kafu...
Zašto ga zaobilaziš? Ja baš uživam u njegovim prijenosima. A ne shvaćam koji je to on entitet? Kakve su to gluposti... pametnije bi im bilo da isplate plaće dole u Mostaru djelatnicima ove "naše" televizije nego da se bave entitetima.
Vidi cijeli citat
Kafa? Vrlo rado... Čim skontam konkretno nešto, javim se.
Marijan je radio na federalnoj tv, to se nije svidjelo ovima iz RS-a, pa su ga na poluvremnu prve utakmice iskljucili i stavili svog rezervnog komentatora. U BiH imas drzavnu tv, i dvije entitetske, koje zajedno prenose SP.
http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/teme/6197-mijajlovic_rtrs_skidanje_komentara.html