Irish pub "Mozak na pašu pffff"

chule
chule
Dokazano ovisan
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 12.909
19. lipnja 2010. u 19:06
Inače, danas sam malikice(60km/h) prekoračio brzinu u Neumu, zaustaviše me ludi bosanci: malo kuknjave, jadan putujem iz zagreba, gužva, mahniti česi jure 20km/h po magistrali, a ja nisam doma bio više od godinu dana pa možda malo požurio....i legenda me pusti, džabe.
I onda svi kukaju kako u Bosni caji samo čekaju da te zaustave da se 'dogovorite'.
Živjela bosanska milicija!!!
Potpis se prikazuje ispod svake vaše poruke. Ne smije biti dulji od 250 znakova i smije sadržavati samo tekst.
chule
chule
Dokazano ovisan
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 12.909
19. lipnja 2010. u 19:08
dimnjacar je napisao/la:
chule, ja mislio da si ti onaj sa vuvuzelama na bazenu, a ti otisao na paradu
Vidi cijeli citat


nisam druže, kasno stigo, rano krenuo, moro sam malo ubit oko nakon i za vrijeme holandije, pa mi se nije dalo gužvat na bazenu sa onih 20 ljudi na tribinama
a zajebajem se za paradu, jednostavno volim reć ročkas i trapke, a gdje češ idealnije prilike
Potpis se prikazuje ispod svake vaše poruke. Ne smije biti dulji od 250 znakova i smije sadržavati samo tekst.
chule
chule
Dokazano ovisan
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 12.909
19. lipnja 2010. u 19:10
beogradjanka* je napisao/la:
chule ti si baš onak supač
Vidi cijeli citat


Uvijek. Jednostavno sam....supač
Potpis se prikazuje ispod svake vaše poruke. Ne smije biti dulji od 250 znakova i smije sadržavati samo tekst.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
19. lipnja 2010. u 19:11
Nije bas 20 ljudi na bazenu, vuvuzele su privukle veci broj ljubitelja vaterpola.

Opet prvaci!
chule
chule
Dokazano ovisan
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 12.909
19. lipnja 2010. u 19:14
dimnjacar je napisao/la:
Nije bas 20 ljudi na bazenu, vuvuzele su privukle veci broj ljubitelja vaterpola.

Opet prvaci!
Vidi cijeli citat


Ma zajebavam se, jasno da je manje ljudi kad se produžili sezonu do besvjesti. Odigrali su ove sezone utakmica ko da je NBA.
Sezona je uvijek završavala negdje tamo skupa s nogometnom i košarkaškom, pa bi vladala ona euforija....sad se to sve razvodnilo, debelo se ušlo u ljeto, a tu je i SP-ma kakvo bilo....
Potpis se prikazuje ispod svake vaše poruke. Ne smije biti dulji od 250 znakova i smije sadržavati samo tekst.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.03.2006.
Poruka: 7.423
19. lipnja 2010. u 19:14
bile vuvuzele i u pioniru..............baš fino, samo nek se odomaći
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
19. lipnja 2010. u 19:17
Bege, kupio sam ti vuvuzelu, ali moraš je preuzest lično i osobno!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.03.2006.
Poruka: 7.423
19. lipnja 2010. u 19:21
nek komšija isproba da vidimo jel duva dobro
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
19. lipnja 2010. u 19:23
beogradjanka* je napisao/la:
nek komšija isproba da vidimo jel duva dobro
Vidi cijeli citat


  Do koske!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
19. lipnja 2010. u 19:24
križevci je napisao/la:
Village People je napisao/la:
Deveta povorka ponosa poznatija kao Zagreb Pride ove godine se suočila, kako kažu organizatori, s političkim problemom jer im Grad Zagreb, za razliku od prethodnih godina, ne dopušta povorku po cesti, nego samo pješačkim stazama.
Vidi cijeli citat


Nek budu sretni ako im to bude jedina zabrana..Gamad jedna bolesna

Dabogda im nikad dozvolili gay brakove u Hrvatskoj,a još manje da im dozvole posvajanje djece..pa da 2 pedera posvoje muško dijete,kaj bi nekaj normalno moglo ispast od tog djeteta + postoji poprilična vjerojatnost da bi to dijete mogli cijeli život sprdat na račun staraca.. 


Vidi cijeli citat

kao nisi se nikad napalio kad su se dve lezbe lizale?
  • Najnovije
  • Najčitanije