Irish pub "Mozak na pašu pffff"

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
20. lipnja 2010. u 21:46
Ne znam, da ne ispadne latentno
chule
chule
Dokazano ovisan
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 12.909
20. lipnja 2010. u 21:53
sjebo mi brazil najveći dobitak sa najmanjim ulogom otkad je počelo SP. Ali bitan listić, sa velikim ulogom na poklon Paragvaj je prošo, to je najvažnije....mada, baš šteta...
Potpis se prikazuje ispod svake vaše poruke. Ne smije biti dulji od 250 znakova i smije sadržavati samo tekst.
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.792
20. lipnja 2010. u 21:54
http://i50.tinypic.com/jpey5w.jpg

chule
chule
Dokazano ovisan
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 12.909
20. lipnja 2010. u 22:02
Takve uloge ipak nemam mu*a stavljat. Igro sam jedno vrijeme sa 50kn koef oko 2,00, bez da dižem novce, samo uplačujem dalje sve sa listića, pa dokle imam osječaj. Uzeo dva puta po 16000kn, ali jednom pao sa 8000, i nije fin osječaj.
Sad sam (na prvenstvu) u debelom plusu i igram sa lovom od kladionice, ali nisam još stigo do tolikog dobitka da se mogu razbacivat s takvim ulozima... da ne pogodim iz prve vratilo bi me na početak, a to bi me dotuklo i ništa više nebi pogodio do kraja prvenstva
Potpis se prikazuje ispod svake vaše poruke. Ne smije biti dulji od 250 znakova i smije sadržavati samo tekst.
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.792
20. lipnja 2010. u 22:03
meni je najvise sto sam ikad ulozio 400kn....nisam imo muda ulozit vise 
i to sam ulozio na one namjestene tekme cibalia-istra i varteks-šibenik(2 puta)
chule
chule
Dokazano ovisan
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 12.909
20. lipnja 2010. u 22:15
Ja nekako igram u ciklusima, i odredim si koliko smijem potrošit. Ako to potrošim prije nego išta dobijem, onda odustajem dok ne 'pregrupiram redove'. Ako dobijem najčešće uzmem onaj početnu ulog, a dalje se igram sa lovom od kladionice, i što više raste dobitak veći su i ulozi, dok me drži osječaj. Velika natjecanja igram do kraja i kad izgubim osječaj ali onda sa manjim ulozima.
Potpis se prikazuje ispod svake vaše poruke. Ne smije biti dulji od 250 znakova i smije sadržavati samo tekst.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
20. lipnja 2010. u 22:19
Ovaj sudac nije normalan....Kaka nista nije ucinija pfffffffffffff
dr.Damir
dr.Damir
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 12.06.2006.
Poruka: 20.131
20. lipnja 2010. u 23:35
chule je napisao/la:
sjebo mi brazil najveći dobitak sa najmanjim ulogom otkad je počelo SP. Ali bitan listić, sa velikim ulogom na poklon Paragvaj je prošo, to je najvažnije....mada, baš šteta...
Vidi cijeli citat

Meni se nikako ne da proći nešto rekreativno, a danas sam opet bio jako blizu, listić uplaćen 10 minuta prije početka. Igrao sam manje od 6 zaleđa, manje od 11 kornera, da će Brazil izvest više kornera od Obale, da će prvi gol bit postignut nogom, da će Obala izvršit prvu izmjenu i hendikep x, pao samo ovo zadnje.
sve prolazi sve se mijenja, idu dani idu godine, samo Zrinjski ostaje ponos moje Hercegovine
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
21. lipnja 2010. u 00:19
ova Ava je glupa ko točak,ko kurac i pandurski klinac u jednom,ko te rodi i napravi takvu mutavu
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
21. lipnja 2010. u 00:23
Village People je napisao/la:
ova Ava je glupa ko točak,ko kurac i pandurski klinac u jednom,ko te rodi i napravi takvu mutavu
Vidi cijeli citat
http://www.youtube.com/watch?v=IpfaAK3IQUE

  • Najnovije
  • Najčitanije