Irish pub "Mozak na pašu pffff"

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
25. kolovoza 2010. u 23:50
wormtongue je napisao/la:
najbolje se naroljati ko guzica na odmoru i prespavati utakmicu.. zna nikita :)
Vidi cijeli citat
A vidi ko mi je tu...pa di si sreco? Bas si mi falija! Kako je bilo na Zrcu?

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.761
25. kolovoza 2010. u 23:50
ajme zraaaaaaaaaaaaaka
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
25. kolovoza 2010. u 23:56
Nike ja ti preporučam Winnetoua
worm
worm
Mali dioničar
Pristupio: 01.05.2008.
Poruka: 8.862
25. kolovoza 2010. u 23:58
nikita je napisao/la:
wormtongue je napisao/la:
najbolje se naroljati ko guzica na odmoru i prespavati utakmicu.. zna nikita :)
Vidi cijeli citat
A vidi ko mi je tu...pa di si sreco? Bas si mi falija! Kako je bilo na Zrcu?

Vidi cijeli citat


bilo dobro,ali stalno sam imao osjećaj da mi je bilo bolje i zabavnije prijašnjih godina kad sam išao..
MAGICA FIUME
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
25. kolovoza 2010. u 23:58
nikita je napisao/la:
Wiki je napisao/la:
nikita je napisao/la:
 E, vidis skroz si krivo skontala...samo par njih mi nisu dragi, ostali su mi OK...e, sad kakve ljude ne volin hmmmm....mrzin cicije, lazljivce, snobove, prevrtljivce, glumce....

Vidi cijeli citat

prove, chule, vilenjak, mm ? sad ne znan jel ti nisu dragi ili ih iz dragosti saljes u k 
Vidi cijeli citat
Marusica ne mogu smislit nacrtanog...on mi je najmrzi forumas....Chule me je razocara ka i jos neki...Svileni je dosadan ka proliv, al mi nije mrzak, a o Provi je svaka ric suvisna....

Vidi cijeli citat


Nike ljubavi! 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
26. kolovoza 2010. u 00:00
Vilenjak je napisao/la:
nikita je napisao/la:

Marusica ne mogu smislit nacrtanog...on mi je najmrzi forumas....Chule me je razocara ka i jos neki...Svileni je dosadan ka proliv, al mi nije mrzak, a o Provi je svaka ric suvisna....

Vidi cijeli citat

jel ti znaš da marušić i ja idemo na piće?uzet ćemo i provu,a nećemo ništa pričat nego samo o tebi,najružnije,najmršće,najogavnije stvari....dogovorili smo se za pivu i tema j samo jedna nikita
Vidi cijeli citat


Ja sam uzbuđen što ću vas obojicu upoznati u jednom dahu, ovaj danu... to je baš supač.

worm
worm
Mali dioničar
Pristupio: 01.05.2008.
Poruka: 8.862
26. kolovoza 2010. u 00:00
kuda sve ovo ide kad sam ja postao nikiti miljenik 
MAGICA FIUME
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.761
26. kolovoza 2010. u 00:01
provokator je napisao/la:


Ja sam uzbuđen što ću vas obojicu upoznati u jednom dahu, ovaj danu... to je baš supač.

Vidi cijeli citat

nema više jogginga vas dvojice po jarunu?
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
26. kolovoza 2010. u 00:03
ja se po jarunu samo rolam 
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.761
26. kolovoza 2010. u 00:03
joint?
Domovine sin
  • Najnovije
  • Najčitanije