Irish pub "Mozak na pašu pffff"

Kauboj
Kauboj
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 30.12.2003.
Poruka: 22.210
26. kolovoza 2010. u 00:35
provokator je napisao/la:


Ja bi prvo zvao one kojima je propisano mirovanje.
Vidi cijeli citat


Je, znam da ti bi, i to u 2 ujutro...

I am going to space, and when I come back I have to pick up poodle crap.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
26. kolovoza 2010. u 00:36
Kauboj je napisao/la:
provokator je napisao/la:


Ja bi prvo zvao one kojima je propisano mirovanje.
Vidi cijeli citat


Je, znam da ti bi, i to u 2 ujutro...

Vidi cijeli citat


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
26. kolovoza 2010. u 00:36
nikita je napisao/la:
Vilenjak je napisao/la:
kaj nisi otišla spavat?
ja ne pa,tim da si se ti kad držala svoje riječi,ali ikad..od neulaska u kavanu,do nekomuniciranja s nekim kome si rekla,do ovoga.jel imaš ti nikito karakter?
Vidi cijeli citat
Cekan masinu konju...triba stavit robu susit pffffffffff

Vidi cijeli citat


ako vas na samitu prisretnem, slab sam pa se bojim da mi srce ne pukne
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.761
26. kolovoza 2010. u 00:36
nikita je napisao/la:
Cekan masinu konju...triba stavit robu susit pffffffffff

Vidi cijeli citat

znam,uvijek neki razlog,glavno da si jedinica za održavanje obećanja,vjerovao bi više Vonhausenu nego tebi
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.05.2006.
Poruka: 13.358
26. kolovoza 2010. u 00:37
Knez Bolid je napisao/la:
Nozh je napisao/la:
Knez Bolid je napisao/la:

Ima pičke materine Jedva dočekali ovi koji su završili ekonomsku da neki kurac znaju bolje od ostalih, pa se prave pametni, još ja od cijele generacije dosta stariji, tako da ni ne znam baš puno ljudi A znam koliko je bilo kod mene svađa oko toga koji je faks teži i sada kad sam bio na oba, mogu samo potvrditi ono što sam znao i prije, jebote imam 4,8 prosjek na ekonomiji

Vidi cijeli citat

jbt. 

pa kod nas je gotovo nemoguće imat toliki prosjek. možda ga ima glavašev sin i još par totalnih luđaka i to je to


Vidi cijeli citat

Znam zato i kažem a na pravu ne znam dal sam imao preko 2,8 i to na onim najlakšim ispitima što sam jedino dao. Ako ti ikada zašteka faks, samo dođi ia ćoška i jebe ti se živo

Vidi cijeli citat

ma to kontam ovako, vanredno upisat sa strane 

imam ja susjedu, išla je u ekonomsku i sada ide na ekonomiju i 4. je godina. prolazi sa 5, redovito izlazi i još radi u t-comu na call centru. ubija se od učenja


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
26. kolovoza 2010. u 00:37
Nozh je napisao/la:

ajde viliđ šta ju tu sada napadaš. reci ti meni kada si ti bio zadnji puta u crkvi 


Vidi cijeli citat

vjerojatno kad sam bio kum na krizmi,a na ispovijedi u 8.razredu i to je previše
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
26. kolovoza 2010. u 00:37
Marko Marušić je napisao/la:
provo, reko bi nikitin bidni decko da si ti konj veselko 
Vidi cijeli citat


Oli joj znaš dečka? 
Meni je drago da mogu pomoć... pa makar bio konj Veselko!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
26. kolovoza 2010. u 00:38
Vilenjak je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Cekan masinu konju...triba stavit robu susit pffffffffff

Vidi cijeli citat

znam,uvijek neki razlog,glavno da si jedinica za održavanje obećanja,vjerovao bi više Vonhausenu nego tebi
Vidi cijeli citat
A je me volis auuuuuuuuuuuuuuu....Svileni, Svileni tvoj je dodir mileni...ne brini odrzat cu ja svoje obecanje o dolasku...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
26. kolovoza 2010. u 00:39
e moj Saša
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.761
26. kolovoza 2010. u 00:39
nikita je napisao/la:
A je me volis auuuuuuuuuuuuuuu....Svileni, Svileni tvoj je dodir mileni...ne brini odrzat cu ja svoje obecanje o dolasku...

Vidi cijeli citat

jedva čekam...
Domovine sin
  • Najnovije
  • Najčitanije