Irish pub "Mozak na pašu pffff"

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
26. kolovoza 2010. u 00:52
nikita je napisao/la:


Nemoj posli rec da nisi zna i da te nisan upozorila

Vidi cijeli citat


Ja sam ti malo glupav, aj mi pojasni... možeš i na PP, PM i OP, mislim da imam trenutno manje od 2 iljade poruka.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.05.2006.
Poruka: 13.358
26. kolovoza 2010. u 00:52
Village People je napisao/la:
ko će bit šef Yankeesa?

Vidi cijeli citat

netko tko zna pravila baseballa

kauboj?

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.755
26. kolovoza 2010. u 00:52
nikita je napisao/la:
Daj odjebi

Vidi cijeli citat

čekaj jesi ti normalna,da vidimo,danas si me počastila sa budalom,konjom,i odjebi,repertoar fenomenalan,pa nisam ja kriv ako ti odmah misliš na nekakve gluposti,a ja ti nudim lizanje sladoleda,opet si dokazala da si bolesna na sex..užas


Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
26. kolovoza 2010. u 00:53
Ako se ne varan jednom je Bojci napisa da mene zamislja ko B. Murphy...bas cu ga pitat zasto
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
26. kolovoza 2010. u 00:54
Nozh je napisao/la:
Village People je napisao/la:
ko će bit šef Yankeesa?

Vidi cijeli citat

netko tko zna pravila baseballa

Vidi cijeli citat

neko ko melje za popizdit
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
26. kolovoza 2010. u 00:54
provokator je napisao/la:

Ja sam onaj glupavi koji kara Ilejn, ima memorirane vjerske radio stanice, vrijedan sam spužve i radim kao automehaničar.
Wiki, jesi ti Ilejn?
Vidi cijeli citat

http://www.youtube.com/watch?v=h-XgvHPt1cg
jel ti ja licim na ovo 
mene ona fakat ovde podsjeca na niku 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
26. kolovoza 2010. u 00:54
nikita je napisao/la:
Ako se ne varan jednom je Bojci napisa da mene zamislja ko B. Murphy...bas cu ga pitat zasto
Vidi cijeli citat


Zato što te želi mrtvu jebote!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
26. kolovoza 2010. u 00:55
Vilenjak je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Daj odjebi

Vidi cijeli citat

čekaj jesi ti normalna,da vidimo,danas si me počastila sa budalom,konjom,i odjebi,repertoar fenomenalan,pa nisam ja kriv ako ti odmah misliš na nekakve gluposti,a ja ti nudim lizanje sladoleda,opet si dokazala da si bolesna na sex..užas


Vidi cijeli citat
Nisan ti ja mala od kuzine...aj ca...kipaj!

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
26. kolovoza 2010. u 00:55
nikita je napisao/la:
Ako se ne varan jednom je Bojci napisa da mene zamislja ko B. Murphy...bas cu ga pitat zasto
Vidi cijeli citat

Brittany je bila svjetle puti ko ti i imala je svjetlo žute dlake niz kičmu,pa je na to garant aludirao
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
26. kolovoza 2010. u 00:55
Wiki je napisao/la:
provokator je napisao/la:

Ja sam onaj glupavi koji kara Ilejn, ima memorirane vjerske radio stanice, vrijedan sam spužve i radim kao automehaničar.
Wiki, jesi ti Ilejn?
Vidi cijeli citat

http://www.youtube.com/watch?v=h-XgvHPt1cg
jel ti ja licim na ovo 
mene ona fakat ovde podsjeca na niku 
Vidi cijeli citat


Imaš pravo!
Nika i Marušić!
Meni su njih dvoje najbolji zajedno, nešto poput Ane Karenjine i vlaka.
  • Najnovije
  • Najčitanije