Irish pub "Mozak na pašu pffff"

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
26. kolovoza 2010. u 12:29
Vilenjak je napisao/la:
ti nisi normalna uglavnom...
Vidi cijeli citat
A ti si jaaaaaaaaaaako zanimljiv i jaaaaaaaaako normalan Aj zacepi vise tu gubicu ehhhhhhhhh

[uredio nikita - 26. kolovoza 2010. u 12:29]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
26. kolovoza 2010. u 12:45
napridi bili.. xD
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.03.2006.
Poruka: 7.423
26. kolovoza 2010. u 13:10
bolje šajkača nego petokraka........nego de ste bre? jel ima neko ovde ko radi nešto pametno? 150 strana ste ispisali.......ja čitam samo Minikine postove da vidim jel pati i Vilenjakove da ostanem bliska vlasti. Provokatoru čitam misli a chule je pročitan odavno

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
26. kolovoza 2010. u 13:13
konačno si zamjenila dan za noć?
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.03.2006.
Poruka: 7.423
26. kolovoza 2010. u 13:25
hehe........pomalo. godine me stižu
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
26. kolovoza 2010. u 13:28
konačno su ti noći ispunjene
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
26. kolovoza 2010. u 13:30
Wiki pa gdje nađe Asus, ja imam jos ovaj, pokojni djed ga kupio kad je cale imao oko 10tak godina

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.03.2006.
Poruka: 7.423
26. kolovoza 2010. u 13:31
pašće ti kruna sa glave........ozbiljno me stižu godine, ne mogu više da menjam noć za dan. ispunjene su noći......spavam ko beba

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
26. kolovoza 2010. u 13:34
pala mi nekoliko puta,svaki put sam ustajao još ustrajniji,kaj te ne ubije,to ojača
jao,jao,ono nova veza,pa te stigle odmah godine...hehehe,stara pričica,nanovo svetica
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.03.2006.
Poruka: 7.423
26. kolovoza 2010. u 13:38
Vilenjak je napisao/la:
pala mi nekoliko puta,svaki put sam ustajao još ustrajniji,kaj te ne ubije,to ojača
jao,jao,ono nova veza,pa te stigle odmah godine...hehehe,stara pričica,nanovo svetica
Vidi cijeli citat


pa nisam ja ti da imam ceo pr oko sebe..........nema nove vezice nemoj da brineš..........al čim bude biće naš čisto da mi ne zameriš zbog mešanja

nije In biti svetica...........al ne mogu protiv sebe
  • Najnovije
  • Najčitanije