Irish pub "Mozak na pašu pffff"

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.03.2006.
Poruka: 7.423
26. kolovoza 2010. u 14:00
Marko Marušić je napisao/la:
beogradjanka* je napisao/la:
Minika mi se probudio..............mijau, vidiš kako ti čitam misli.........znam ja šta ćeš da kažeš

nego kad ćeš više da upoznaš Miniku? greh je da ste odvojeni
Vidi cijeli citat

dugo sam spavao jer sam tebe sanjao 
Vidi cijeli citat


opet moraš da presvučeš krevet.........dokle više minika
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
26. kolovoza 2010. u 14:01
beogradjanka* je napisao/la:


nego kad ćeš više da upoznaš Miniku? greh je da ste odvojeni
Vidi cijeli citat

o da...ne znaju se,nekad mi se čini da jako blizu jedan drugog pišu,čak sa istog računala..ili su im samo podjeljene brzine
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
26. kolovoza 2010. u 14:01
beogradjanka* je napisao/la:
Minika mi se probudio..............mijau, vidiš kako ti čitam misli.........znam ja šta ćeš da kažeš

nego kad ćeš više da upoznaš Miniku? greh je da ste odvojeni
Vidi cijeli citat


Sutra se idem naći, a samim time i upoznati, pazi sad ovo - s Minikom i Vilenjakom!!!! Ej, pa ne da sam uzbuđen nego imam tremu cijelo jutro. Ne znam šta bi obukao? Valjda ću se prikazat u najboljem svJetlu?! Ne bi da misle da sam nekakav primitivac...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
26. kolovoza 2010. u 14:02
beogradjanka* je napisao/la:
Marko Marušić je napisao/la:
beogradjanka* je napisao/la:
Minika mi se probudio..............mijau, vidiš kako ti čitam misli.........znam ja šta ćeš da kažeš

nego kad ćeš više da upoznaš Miniku? greh je da ste odvojeni
Vidi cijeli citat

dugo sam spavao jer sam tebe sanjao 
Vidi cijeli citat


opet moraš da presvučeš krevet.........dokle više minika
Vidi cijeli citat


Dok mu se parket ne podigne. 
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
26. kolovoza 2010. u 14:04
provokator je napisao/la:
Ne bi da misle da sam nekakav primitivac...
Vidi cijeli citat

moju titulu ne diraj
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
26. kolovoza 2010. u 14:04
lako ce se parkte popravit. samo dovedes nikitu i sve se spusti odma...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
26. kolovoza 2010. u 14:06
Marko Marušić je napisao/la:
lako ce se parkte popravit. samo dovedes nikitu i sve se spusti odma...
Vidi cijeli citat


Nikita je vrlo seksipilna divojka, uostalom sam si je vidio, fejsbuk, msn, skajp... kako već vi mladi danas sve ne komunicirate?!?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.03.2006.
Poruka: 7.423
26. kolovoza 2010. u 14:07
ma obuci crvenu majicu i nema greške........oduševiće se. Viletu je to omiljena boja a i crnogorcima su dresovi crveni.
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
26. kolovoza 2010. u 14:08
beogradjanka* je napisao/la:
ma obuci crvenu majicu i nema greške........oduševiće se. Viletu je to omiljena boja a i crnogorcima su dresovi crveni.
Vidi cijeli citat

meni je omiljena boja bijela,kad smo kod toga,mi Hercegovci,niti crna nije na odmet,a i naranđasta mi je odlična
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.03.2006.
Poruka: 7.423
26. kolovoza 2010. u 14:08
alo ti IN .........oćemo li mi stariji preko pisama il kako?
  • Najnovije
  • Najčitanije