Irish pub "Mozak na pašu pffff"

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
26. kolovoza 2010. u 16:13
Kauboj je napisao/la:
Bela, bila i bijela nije boja.  To je nedostatak boje.
Vidi cijeli citat


http://danas.net.hr/2010/08/26/0544007.48.jpg
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
26. kolovoza 2010. u 16:13
Jaca
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
26. kolovoza 2010. u 17:16
Sta je Prove opet pizdis, a?

PS: Pavooooooooooooooo
[uredio nikita - 26. kolovoza 2010. u 17:17]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
26. kolovoza 2010. u 17:21
nikita je napisao/la:
Sta je Prove opet pizdis, a?

Vidi cijeli citat


Poslao sam ti poruku u PM ali mi nisi odgovorila pa ću pitati javno, nešto o čemu sam razmišljao sinoć prije nego što sam zaspao...
Da smo na pustom otoku, ti i ja, godinama, možda i desetljećima, i moramo očuvati vrstu, zbog višeg cilja, bi li mi dala? Ako bi mi dala, bi li mi dala samo jednom (pod pretpostavkom da sam ja plodan) pa nek se naš potomak snalazi ili bi mi dala 2 puta pa da oni nastave di smo nas dvoje stali?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.05.2006.
Poruka: 13.358
26. kolovoza 2010. u 17:26
provokator je napisao/la:
Kauboj je napisao/la:
Bela, bila i bijela nije boja.  To je nedostatak boje.
Vidi cijeli citat


http://danas.net.hr/2010/08/26/0544007.48.jpg

Vidi cijeli citat

ovo na slici je nedostatak inteligencije


[uredio Nozh - 26. kolovoza 2010. u 17:26]
Kauboj
Kauboj
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 30.12.2003.
Poruka: 22.210
26. kolovoza 2010. u 17:32
Tko je ovaj najljeviji na slici?  Taj mi opasno djeluje.  Jaca i Šuker su mi baš cakani.

Provo, morao bi u jednoj prilici dvaput.  Da budu blizanci.
I am going to space, and when I come back I have to pick up poodle crap.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
26. kolovoza 2010. u 17:34
Lijevo ti je lanjski državni pobjednik u bodibildingu - Arnold Milinovich.

Kod mene u bližoj rodbini nema blizančadi pa se bojin da mi genetika ne bi bila sklona, jedino što uvijek svršim pun kurac pa moguće da mi to ide u prilog.
[uredio provokator - 26. kolovoza 2010. u 17:36]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
26. kolovoza 2010. u 17:40
provokator je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Sta je Prove opet pizdis, a?

Vidi cijeli citat


Poslao sam ti poruku u PM ali mi nisi odgovorila pa ću pitati javno, nešto o čemu sam razmišljao sinoć prije nego što sam zaspao...
Da smo na pustom otoku, ti i ja, godinama, možda i desetljećima, i moramo očuvati vrstu, zbog višeg cilja, bi li mi dala? Ako bi mi dala, bi li mi dala samo jednom (pod pretpostavkom da sam ja plodan) pa nek se naš potomak snalazi ili bi mi dala 2 puta pa da oni nastave di smo nas dvoje stali?
Vidi cijeli citat
Joooooooj sta si zanimljiv....ponasas se ko derle...daj skuliraj se!

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
26. kolovoza 2010. u 17:41
Znači ništa, ok, izvini... 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
26. kolovoza 2010. u 17:42
Poceja si se ponasat ka i cvilidreta...ocito na tebe djeluje ona s kim si takav si....
  • Najnovije
  • Najčitanije