Isprid dućana

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.07.2021.
Poruka: 1.025
14. siječnja 2022. u 00:41

Ja sam ih jebo odsvakud, još jedino nisam jebo nijednu iz Tompojevaca. Jebiga, malo selo na samom istoku zemlje, nisam toliko često tamo prolazio i tako....sad mi je cilj još Tompojevce odradit ovo ljeto i to je to, ostale općine sam odradio. 

lidstrom
lidstrom
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.09.2016.
Poruka: 4.194
14. siječnja 2022. u 00:42

Najveći gušt mi je bija dernit Talijanku ili Poljakinju jer sve uvik ka glume neku igru pa...a ti se istovremeno pripremaš za ono šta slijedi s našima kad završi sezona

U danima sretnim,u danima grubim...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.07.2021.
Poruka: 4.021
14. siječnja 2022. u 00:42

faktografer je napisao/la:

Ja sam ih jebo odsvakud, još jedino nisam jebo nijednu iz Tompojevaca. Jebiga, malo selo na samom istoku zemlje, nisam toliko često tamo prolazio i tako....sad mi je cilj još Tompojevce odradit ovo ljeto i to je to, ostale općine sam odradio. 

Vidi cijeli citat


Ja jos nisam ni jednu iz Tavankuka

basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.790
14. siječnja 2022. u 00:42

Potapenko_09 je napisao/la:

Eva Mendes

Vidi cijeli citat


Isto isfurana, ma da je top mačka. Isti komentar ko za Monicu. Ma da ne mogu zažmirit na mladež na licu 47 

 

Ko i Cindy Crawford.

 

 

Ovo sam ima snimljeno na kazeti i repeat 47

 

Eo uvod kad ovo već neće svima.

 

[uredio basketas - 14. siječnja 2022. u 00:44]
Ili će se viti il' nas neće biti
robo0302
robo0302
Mali dioničar
Pristupio: 14.08.2020.
Poruka: 6.331
14. siječnja 2022. u 00:43

Vile oće me ko penderčit ako pođem ispravljat krivu drinu i govorit kako za b i Hercegovinu igraju i ovi potonji

Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.790
14. siječnja 2022. u 00:47

faktografer je napisao/la:

Potapenko_09 je napisao/la:

Jel ko igra briskule s cigankon?

Vidi cijeli citat


Kaže se "Romkinjom" ili "pripadnicom romskog naroda".

Vidi cijeli citat


Napisan post u 00.31 u 00.45 popit 4 minusa - umjeće 67

Ili će se viti il' nas neće biti
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.07.2014.
Poruka: 36.574
14. siječnja 2022. u 00:48

Kvalitetna rasprava al ujutro se valja dignit prije podne.

Laku noc svima

robo0302
robo0302
Mali dioničar
Pristupio: 14.08.2020.
Poruka: 6.331
14. siječnja 2022. u 00:49

faktografer je napisao/la:

Ja sam bio jeban odsvakud, još jedino nisam bio jeban nijednom iz Tompojevaca. Jebiga, malo selo na samom istoku zemlje, nisam toliko često tamo prolazio i tako....sad mi je cilj još Tompojevce odradit ovo ljeto i to je to, ostale općine sam odradio. 

Vidi cijeli citat

Prepravio sam ti malo

Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.790
14. siječnja 2022. u 00:50

Bunker Resnik je napisao/la:

faktografer je napisao/la:

Ja sam ih jebo odsvakud, još jedino nisam jebo nijednu iz Tompojevaca. Jebiga, malo selo na samom istoku zemlje, nisam toliko često tamo prolazio i tako....sad mi je cilj još Tompojevce odradit ovo ljeto i to je to, ostale općine sam odradio. 

Vidi cijeli citat


Ja jos nisam ni jednu iz Tavankuka

Vidi cijeli citat


Tavaknukuta*

Ili će se viti il' nas neće biti
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.790
14. siječnja 2022. u 00:54

Potapenko_09 je napisao/la:

Kvalitetna rasprava al ujutro se valja dignit prije podne.

Laku noc svima

Vidi cijeli citat


Meni osta još jedan duvan, tako da ću popit još jednu i zapalit taj duvan i leć.

 

Inače hint za sve ove što drkenjare - Mia  Malkova, zena s dušom, Poljakinja, rekao bi po prezimenu.

 

Bacite u gugul i nema na čemu.

Ili će se viti il' nas neće biti
  • Najnovije
  • Najčitanije