Isprid dućana

robo0302
robo0302
Mali dioničar
Pristupio: 14.08.2020.
Poruka: 6.321
15. siječnja 2022. u 19:57

Potapenko_09 je napisao/la:

Bieru, odustani vise, jako je tuzno

Vidi cijeli citat

Više mu ni minus ne dajem

Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....
Moonwalker
Moonwalker
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.10.2021.
Poruka: 276
15. siječnja 2022. u 20:08

Kako vreme brzo ide kad piješ, čudo jedno.

Jeben će biti ovaj rukomet sa vama.

[uredio Moonwalker - 15. siječnja 2022. u 20:08]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.01.2017.
Poruka: 7.519
15. siječnja 2022. u 20:26

Vraćam ti se temo sveta,

u najbolji kutak sportneta.

 

Sent From My Nokia 3310

Kojot_50
Kojot_50
Dokazano ovisan
Pristupio: 02.01.2012.
Poruka: 18.829
15. siječnja 2022. u 20:38

Križy je napisao/la:

Vraćam ti se temo sveta,

u najbolji kutak sportneta.

 

Sent From My Nokia 3310

Vidi cijeli citat


novo lice na ovoj temi, molim vas predstavite se tko ste i kakav imate odnos s vlastitom majkom

Felix, qui semper vitae bene computat usum
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.01.2017.
Poruka: 7.519
15. siječnja 2022. u 20:43

Hercegovac, Hrvat

U boj, u boj - za narod svoj!!!

🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.07.2014.
Poruka: 36.574
15. siječnja 2022. u 20:46

robo0302 je napisao/la:

Potapenko_09 je napisao/la:

Bieru, odustani vise, jako je tuzno

Vidi cijeli citat

Više mu ni minus ne dajem

Vidi cijeli citat

Lako to, nego kad napise sta kratko pa se zajeben i procitan, bude mi neugodno, transfer blama.

P.S. dinko mi je da plus, nije mi drago

The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.719
15. siječnja 2022. u 21:18

Napit ću se večeras četnicima krvi ispod vrata!

[uredio The Phantom - 15. siječnja 2022. u 21:20]
I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.01.2017.
Poruka: 7.519
15. siječnja 2022. u 21:20

Bio sam baniran 3 dana zbig trolanja po temama, 1/1 što dokazuje i ban.

Pampas javi se za intrukcije, kao trolaš cijelo vrijeme a nikad ban za to što je dokaz da ne znaš..

 

Sent From My Nokia 3310

romeo đerek
romeo đerek
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2018.
Poruka: 12.991
15. siječnja 2022. u 21:25

odgovornost je napisao/la:

Raul2000 je napisao/la:

Od svih naroda na Balkanu, Makedonci su mi najdraži

Vidi cijeli citat

Najvise me zivciraju oni koji glume, a to bi valjda bi zlovenci.

Vidi cijeli citat

Pluščina. Wanna-be mitteleuropljani

Hrvatsko Narodno Kazalište Hajduk Split
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.01.2017.
Poruka: 7.519
15. siječnja 2022. u 21:25

Oj, Zagoro, lijepa li si

Slavonijo, zlatna ti si

Herceg-Bosno srce ponosno

Dalmacijo, more moje

Jedna duša a nas dvoje

Pozdrav Liko, Velebita diko

 

Sent From My Nokia 3310