dimnjacar je napisao/la:
Ovog "nevidljivog" su Prage oborile.
Tko se razumije u PZO, zna da je to najklasicniji moguci primjer one stare "i corava koka ubode..."
Mada je, kako sam citao, sam poduhvat genijalnost nekog oficira srbijanske PVO. Namamili su sismisa u pripremljenu zamku. Ali, Praga, pa to cudo ni poljoprivredni zrakoplov ne obara bez puno muke.
Ali zato je za ciljeve na zemlji, posebno utvrdjene cuke koje tuces od dole, makina.
Taj nevidljivi je imao putanju iznad moje zgrade. Leteo je iz pravca juga, bacio bombe na praznu kasarnu Topcider (Gardijska brigada) preleteo iznad Banovog brda,Ade ciganlije ,Dobanovaca i tu ga je sacekala "Neva" stara sto godina. Padao je 60 km.