Birtija ‘Na izvoru rijeke Čikole’

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.753
25. prosinca 2025. u 14:20

Vilenjak je napisao/la:

pohano bijelo meso, pecena teletina, restani krumpir, mlinci, zelje i zelena salata

medica prije rucka

sad dalje nemam kaj razmisljati

jasckie od jabuje s colom

Vidi cijeli citat


Casa ili litrica?

 

Cini se ovo drugo 😅

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.748
25. prosinca 2025. u 14:42

basketas je napisao/la:



Casa ili litrica?

 

Cini se ovo drugo 😅

Vidi cijeli citat


casa, vec sam pisal, kad sam pijan jedino onda tocno sve napisem

al ozbiljno to sam primjetil i prilikom slanja poruka na mobitellu

trezni ih pisem ko i tu🤣

Domovine sin
Raul2000
Raul2000
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 20.899
25. prosinca 2025. u 15:03

Janjetina i krumpiri danas, i naravno kolači.

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi.
Charlie Harper
Charlie Harper
Dokazano ovisan
Pristupio: 24.04.2012.
Poruka: 11.592
25. prosinca 2025. u 15:05

Sretan Božić kolegama birtijašima

Vahirua
Vahirua
Mali dioničar
Pristupio: 17.08.2017.
Poruka: 5.895
25. prosinca 2025. u 15:18

Božić nam je doša, na vrata pokuca

u svaku dušu uša, srce zakuca

Božić je sa nama, anđeli su svi

rajski mir sa vama, slavimo ga mi

 

Sritan Božić dragi birtijaši

 

 

ŠF
jose rene higuita
jose rene higuita
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.06.2013.
Poruka: 3.246
25. prosinca 2025. u 15:20

Sretan Božić svim rimokatolicima i Hrvatima a homopartizanima kojima bakalar smrdi niti minus.

MakiST1950
MakiST1950
Mali dioničar
Pristupio: 31.05.2023.
Poruka: 6.786
25. prosinca 2025. u 16:11

Juha s luganikama, lešo meso, pa patka, krumpiri, kiseli kupus, mlinci

Kasnije kolači i torta

O Bože hvala ti, lijepo li je Hrvat biti

UPRAVA I NO ODLAZI // Ne volim bicikle i kružne tokove. // Fermajj Rokoo, dosta ste spasili, ne spašavajte više ništa!
Znalaac
Znalaac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.08.2024.
Poruka: 1.862
25. prosinca 2025. u 16:13

Meni danas sarma tradicionalno i kasnije kolači, a sutra će biti teletine i janjetine ispod peke 

Igra se i dogodine; Ulaz P
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.753
25. prosinca 2025. u 16:16

Mi ne radimo sarmu za dns, sarma ide za 1.1., a kuva se ili 30tog ili 31og, kad se svi olesimo za novu da nitko ne mora kuvat.

 

Ove godine planiram 1.1 pocet s ozbiljnim treningom, vidjet cemo 😁

[uredio basketas - 25. prosinca 2025. u 16:17]
Ivo, Mijo, Niko, Mato...
Znalaac
Znalaac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.08.2024.
Poruka: 1.862
25. prosinca 2025. u 16:20

Mi na badnjak pravimo pa kad se dode sa ponocke se jede pa onda i sutra za rucak pa nakon toga se ide na selo, a onda na sv Stipana dolaze kod nas pa se peka pravi

Igra se i dogodine; Ulaz P
  • Najnovije
  • Najčitanije