Dogodine u ovo vrime cemo bit prvaci

The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.701
27. srpnja 2024. u 21:13

Pitao sam jednom mudrog čovjeka koja mu je najbolja piva i on ko iz topa: Deveta! 

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.736
27. srpnja 2024. u 21:37

The Phantom je napisao/la:

Pitao sam jednom mudrog čovjeka koja mu je najbolja piva i on ko iz topa: Deveta! 

Vidi cijeli citat


Sjedio sam s jednim klosarom par exellance i pita on mene Basketas jel znas ti koja je najbolja piva, reko ne znam.

 

Kaze on - besplatna.

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
Raul2000
Raul2000
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 20.896
27. srpnja 2024. u 21:41

Može svima piva po izboru.

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi.
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.736
27. srpnja 2024. u 21:48

MaidenMadness je napisao/la:

Uvik treba imati standarde i ne pristajati na Srpske ili Africko-Franuske pive.

Vidi cijeli citat


srbijanske*

 

Kao sto rekoh - nema diskriminacije kod pive, Jelen pojede svako nase za dorucak, nazalost, ali tako je

[uredio basketas - 27. srpnja 2024. u 21:48]
Ivo, Mijo, Niko, Mato...
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.736
27. srpnja 2024. u 23:35

Njemacko pivo mi je ocajno...probao sam ih milijun jedino mi dobro ono neko plavo bavarsko helles (to je valjda tip piva), probam nac sutra sliku

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.723
27. srpnja 2024. u 23:46

basketas je napisao/la:



srbijanske*

 

Kao sto rekoh - nema diskriminacije kod pive, Jelen pojede svako nase za dorucak, nazalost, ali tako je

Vidi cijeli citat

pocnes dopustat s pivama, dodjes do nebinarnih

Domovine sin
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.736
28. srpnja 2024. u 09:07

Vilenjak je napisao/la:

basketas je napisao/la:



srbijanske*

 

Kao sto rekoh - nema diskriminacije kod pive, Jelen pojede svako nase za dorucak, nazalost, ali tako je

Vidi cijeli citat

pocnes dopustat s pivama, dodjes do nebinarnih

Vidi cijeli citat


Ne binarne pive? Ja ne pijem ni crne, crvene, kraftove, samo ove lagere do eura max.

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
joe2
joe2
Mali dioničar
Pristupio: 01.05.2005.
Poruka: 6.936
28. srpnja 2024. u 10:17

jutarnja misa,,,zamolio za oprost organizatorima ovog woke cirkusa u parizu,jer ne znaju šta rade,,,janjetina za ručak,,,malo odmorit,,,kolači oko četiri popodne,,,

terryboy
terryboy
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.03.2011.
Poruka: 2.319
28. srpnja 2024. u 13:38

Kad smo kod  pive..

Ja u Splitu upravo popio Zlatnog medvjeda

U Splitu staro Zagrebačko pivo iz studentskih dana

 

Tko to može  platit

[uredio terryboy - 28. srpnja 2024. u 13:38]
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.736
28. srpnja 2024. u 16:30

terryboy je napisao/la:

Kad smo kod  pive..

Ja u Splitu upravo popio Zlatnog medvjeda

U Splitu staro Zagrebačko pivo iz studentskih dana

 

Tko to može  platit

Vidi cijeli citat


Ko god ima 22 eura, ja rađe odem u Tommyja i kupim six pack pana na akciji 0,89 eura limenka

Ivo, Mijo, Niko, Mato...