Procaffe NoBrain - 1950.kolona

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.04.2006.
Poruka: 32.357
19. siječnja 2011. u 00:11
nikita je napisao/la:
Joooooj nasla san lipu pismu...bas mi fali....
Vidi cijeli citat

http://www.youtube.com/watch?v=Jlf8Bw5OH4g
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
19. siječnja 2011. u 00:12
Wiki je napisao/la:
provokator je napisao/la:
Wiki je napisao/la:
koliko se uopce moze imat op-ova ??? 
Vidi cijeli citat


Na tisuće neki imaju ali se samo po 100 odjednom prikazuje. Kad otplovimo iz beta faze, regulirat će se i to.
Vidi cijeli citat

Takav odgovor me zanimao. Hvala Provokativni 
Vidi cijeli citat


Molim Wikistična
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
19. siječnja 2011. u 00:13
džon vejn je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Joooooj nasla san lipu pismu...bas mi fali....
Vidi cijeli citat

http://www.youtube.com/watch?v=Jlf8Bw5OH4g
Vidi cijeli citat


Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.739
19. siječnja 2011. u 00:17
vejn jel ti mogu det neki avatar
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
19. siječnja 2011. u 00:17
wiki koja je ono vijest bila? ocito nikoga osim mene nije briga 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.08.2008.
Poruka: 2.404
19. siječnja 2011. u 00:18
robin je napisao/la:
 Jesi već pocrnija doli? Imaš kakvih novih slika na fotobuketu
Vidi cijeli citat


Jesan, ka ciganče. I gori i doli.  Da je ode ka u dobra stara vrimena, bili Afrikaneri bi me potirali da sidin na posebnin klupan za čađave. 

Fotobaket je za kua! Za skoro svaku sliku koju oću stavit mi pokaže ovo :



Kako je u Zapadnoj Hrvackoj? Jel uništavaš zalihe bambusa po mugebškin kafanama?
Gogeta
Gogeta
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.02.2007.
Poruka: 4.890
19. siječnja 2011. u 00:18
Vilenjak je napisao/la:
vejn jel ti mogu det neki avatar
Vidi cijeli citat

srp i čekić...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
19. siječnja 2011. u 00:18
hehe dogovoreno
petog i šestog ožujka idemo na putovanje u Veneziju
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.04.2006.
Poruka: 32.357
19. siječnja 2011. u 00:20
Vilenjak je napisao/la:
vejn jel ti mogu det neki avatar
Vidi cijeli citat


cuj, imas ovlasti da mi u potpis stavis da sam peder, a ja ti ne mogu nista

stavi :)
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
19. siječnja 2011. u 00:22
Marko Marušić je napisao/la:
wiki koja je ono vijest bila? ocito nikoga osim mene nije briga 
Vidi cijeli citat

eto eto, ko ce mene ugodno iznenadit... 
ma saznala sam da idem sad u veljaci na vikend u zagreb priko faksa a sve placeno, put i smjestaj