Procaffe NoBrain - 1950.kolona

worm
worm
Mali dioničar
Pristupio: 01.05.2008.
Poruka: 8.862
19. siječnja 2011. u 01:17
nikita kakvo je stanje sa kišom dolje? imam hrpu tenisa na kladionici pa da znam dal će bit šta od toga ili da idem leć
MAGICA FIUME
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
19. siječnja 2011. u 01:17
imam milku,štapiće punjene kikirikijem i medenjake sa visnjom i glumi da kužim tenis
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.03.2006.
Poruka: 7.423
19. siječnja 2011. u 01:22
al nemaš Išlere i munchmallow
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
19. siječnja 2011. u 01:23
super igra ova wozniacki,ima super slajs na bekend pod kutom od 48 stupnjeva,nemre king sa sa svojom play roll igrom ništa
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
19. siječnja 2011. u 01:23
wormtongue je napisao/la:
nikita kakvo je stanje sa kišom dolje? imam hrpu tenisa na kladionici pa da znam dal će bit šta od toga ili da idem leć
Vidi cijeli citat
Igraju...imas prijenos na ES 1 i ES 2....ako ti triba link za neki match javi...

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
19. siječnja 2011. u 01:24
beogradjanka* je napisao/la:
al nemaš Išlere i munchmallow
Vidi cijeli citat

pa nemate ni vi more pa ja ništ ne velim
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
19. siječnja 2011. u 01:24
Vilenjak je napisao/la:
imam milku,štapiće punjene kikirikijem i medenjake sa visnjom i glumi da kužim tenis
Vidi cijeli citat


Ti si bogat čovjek, ja imam cedevitu od limuna, dorinu s lješnjakom, veliki čips i već gubim na kladionici. 
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
19. siječnja 2011. u 01:25
provokator je napisao/la:


Ti si bogat čovjek, ja imam cedevitu od limuna, dorinu s lješnjakom, veliki čips i već gubim na kladionici. 
Vidi cijeli citat

2 lsitića...4 X ukupno..3 pogođena..pa ti reci...iunače sjebala me Švedska sa svojim under golovima
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.03.2006.
Poruka: 7.423
19. siječnja 2011. u 01:27
Vilenjak je napisao/la:
beogradjanka* je napisao/la:
al nemaš Išlere i munchmallow
Vidi cijeli citat

pa nemate ni vi more pa ja ništ ne velim
Vidi cijeli citat


e nek si ti meni srećan to je najbitnije
worm
worm
Mali dioničar
Pristupio: 01.05.2008.
Poruka: 8.862
19. siječnja 2011. u 01:27
nikita je napisao/la:
wormtongue je napisao/la:
nikita kakvo je stanje sa kišom dolje? imam hrpu tenisa na kladionici pa da znam dal će bit šta od toga ili da idem leć
Vidi cijeli citat
Igraju...imas prijenos na ES 1 i ES 2....ako ti triba link za neki match javi...

Vidi cijeli citat


odlično.. neće trebat linkove jerbo gledam preko satelita
MAGICA FIUME