Procaffe NoBrain - 1950.kolona

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
19. siječnja 2011. u 06:27
hehe valjda prvi put da sam reko necu igrat kontru i da mi taj par nije srusio listic. da sam znao da se nikita kladila na fisha nebi se uopce brinuo 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.04.2006.
Poruka: 32.357
19. siječnja 2011. u 06:31
bok marko i provo!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
19. siječnja 2011. u 06:32
i ti uzivas u budjenju oko 6 ujutro?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
19. siječnja 2011. u 06:33
sad vidim da sam drugi listic pao dicka under za jedan gem... ehhhhh
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.04.2006.
Poruka: 32.357
19. siječnja 2011. u 06:36
fala Bogu, suta nea faxa...sad ce bed time...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
19. siječnja 2011. u 06:47
Bok Vejne!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
19. siječnja 2011. u 06:49
Bilo bi jako lijepo da ovaj konjina Montanes preda a ne da se blamira!  Gori je od Tipse!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
19. siječnja 2011. u 06:54
Ko će opet u Sloveniju po ovoj magli... 
Gogeta
Gogeta
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.02.2007.
Poruka: 4.890
19. siječnja 2011. u 07:35
Mayer je bio public bet, svi su ga imali na listiću...

robin
robin
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.11.2005.
Poruka: 2.827
19. siječnja 2011. u 08:20
rumi je napisao/la:


Jesan, ka ciganče. I gori i doli.  Da je ode ka u dobra stara vrimena, bili Afrikaneri bi me potirali da sidin na posebnin klupan za čađave. 

Fotobaket je za kua! Za skoro svaku sliku koju oću stavit mi pokaže ovo :



Kako je u Zapadnoj Hrvackoj? Jel uništavaš zalihe bambusa po mugebškin kafanama?
Vidi cijeli citat


Da je i ode ka u dobra stara vrimena već bi dvoje djece imala...i muževu penziju

Otkrila sam jednu Boćariju, bambus po mjeri gosta, nema utjehe u vodi ehhhhhhh

Od danas sam dama. Pa dokad izdržim.
  • Najnovije
  • Najčitanije