Procaffe NoBrain - 1950.kolona

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
19. siječnja 2011. u 19:57
Iden ja nanat...lose se osjecan...Maxflu cini se ne pomaze
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.04.2006.
Poruka: 32.357
19. siječnja 2011. u 19:58
nikita je napisao/la:
Iden ja nanat...lose se osjecan...Maxflu cini se ne pomaze
Vidi cijeli citat


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
19. siječnja 2011. u 20:02
križevci je napisao/la:
džon vejn je napisao/la:
ja nisam bio zivcan, nesto sam se naviko...
Vidi cijeli citat


Ma i ja sam naviknut na ovakve naše završnice,al ne sjećam se da me je hrpa ljudi uspjela tolko iznervirat..

Duvnjak sa onom kontrom koju bi i Kopljar s kitom pogodil
Valčić jer igra cijelo prvenstvo očajno
Lac koji gol izvana nije zabil neznam otkad,to valjda ni on sam nezna
Kopljar jer je
Alilović koji nije ama baš ništ obranil osim onog penala
I na kraju....................O da,on,veliki naš Mag na klupi koji unatoč očajnoj igri i -2 ne zove time-out!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ne mijenja onaj propuh na golu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ne mijenja one tragedije od Kopljara,Laca i Valčića!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I ne daje nijednu sekundu u napadu Buntiću,a Vukoviću je dal jedno 10 sekundi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I sad ti budi miran,ma dobro da je monitor čitav...
Vidi cijeli citat

doma
odma doma nek se pakuju
tolko greški u igri da ne vjeruješ
stoje ko drvene Marije
Kopljar....pa nabijem na hašima kučuka onog konja ko je njega primio za rukometaša
Šego?to golman?
Goluša?pa njemu sam trebaju brkovi da liči na Hitlera,krepil



benzin,šibice,deri
chule
chule
Dokazano ovisan
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 12.909
19. siječnja 2011. u 20:06
ma daj, kakva je kuknjava, uopče nije sve bilo tako crno. još samo počnite plakat kako su nas suci pokrali ko drago. vidit sedmerce od deveteraca i možete za komentatore.

Potpis se prikazuje ispod svake vaše poruke. Ne smije biti dulji od 250 znakova i smije sadržavati samo tekst.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.04.2006.
Poruka: 32.357
19. siječnja 2011. u 20:08
ok, nemoj ovo pisat na rukometu, dobijat ces minuse...

Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
19. siječnja 2011. u 20:11
Kladionice upravo otvaraju najskuplje boce
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
19. siječnja 2011. u 20:11
provokator je napisao/la:
Wiki je napisao/la:
sta je neradnici jedni? provokativni jesi gleda roddicka? ja san cekala da pocme, kad ono glupi ES prenosi berdiča... -.-

Vidi cijeli citat


Pusti neradnike, ima nas koji radimo na tome da dovedemo ovu zemlju gdje joj je mjesto.

Nisan ga gleda, može on to i bez mene... a i znaš da je teško puno toga kad te netko gleda.
Vidi cijeli citat

Svaka cast radnice !!!!! 
Navika je on na publiku...  Samo mozda ti nisi navika gledat.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
19. siječnja 2011. u 20:13
križevci je napisao/la:
Kladionice upravo otvaraju najskuplje boce
Vidi cijeli citat

i to zbog glupog vlaja
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
19. siječnja 2011. u 20:19
Wiki je napisao/la:
provokator je napisao/la:
Wiki je napisao/la:
sta je neradnici jedni? provokativni jesi gleda roddicka? ja san cekala da pocme, kad ono glupi ES prenosi berdiča... -.-

Vidi cijeli citat


Pusti neradnike, ima nas koji radimo na tome da dovedemo ovu zemlju gdje joj je mjesto.

Nisan ga gleda, može on to i bez mene... a i znaš da je teško puno toga kad te netko gleda.
Vidi cijeli citat

Svaka cast radnice !!!!! 
Navika je on na publiku...  Samo mozda ti nisi navika gledat.

Vidi cijeli citat


Balićevski, nema šta...
chule
chule
Dokazano ovisan
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 12.909
19. siječnja 2011. u 20:20
džon vejn je napisao/la:
ok, nemoj ovo pisat na rukometu, dobijat ces minuse...

Vidi cijeli citat


ne pada mi to teško

suci su imali grešaka, mi smo imali boljih partija, ali i gorih. srbi su odigrali na granici svojih mogučnosti i uz malo sreće eto ti iksa. možda je i štela da mudri skandinavci izbjegnu nerede nakon utakmice. ovako svi idu doma sa pomješanim osječajima i nemaju volje za provokacije...
ali čini mi se da mi kao narod sav sport shvačamo preozbiljno i u svemu vidimo tragediju. ovaj pogriješio, onaj pogriješio....jesu pogriješili su, ali ne sječam se rukometne ekipe koja je igrala bez greške. da nema grešaka završilo bi 0:0.

Potpis se prikazuje ispod svake vaše poruke. Ne smije biti dulji od 250 znakova i smije sadržavati samo tekst.