križevci je napisao/la:
džon vejn je napisao/la:
ja nisam bio zivcan, nesto sam se naviko...
Vidi cijeli citat
Ma i ja sam naviknut na ovakve naše završnice,al ne sjećam se da me je hrpa ljudi uspjela tolko iznervirat..
Duvnjak sa onom kontrom koju bi i Kopljar s kitom pogodil
Valčić jer igra cijelo prvenstvo očajno
Lac koji gol izvana nije zabil neznam otkad,to valjda ni on sam nezna
Kopljar jer je

Alilović koji nije ama baš ništ obranil osim onog penala
I na kraju....................O da,on,veliki naš Mag na klupi koji unatoč očajnoj igri i -2 ne zove time-out!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ne mijenja onaj propuh na golu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ne mijenja one tragedije od Kopljara,Laca i Valčića!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I ne daje nijednu sekundu u napadu Buntiću,a Vukoviću je dal jedno 10 sekundi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I sad ti budi miran,ma dobro da je monitor čitav...
Kopljar....pa nabijem na hašima kučuka onog konja ko je njega primio za rukometaša