Procaffe NoBrain - 1950.kolona

Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
19. siječnja 2011. u 23:56
Village People je napisao/la:
znači veliš zutra na Island,Poljake ne,aj dobro,tak sem i ja nekaj kombineral al reko bum videl kaj veli ekipa z foruma
Vidi cijeli citat

Yep..Poljaci su jači od Šveda,nema sumnje u to,al ipak bi domaćinima bilo previše da praktički ispadnu iz borbe za 1/2 već nakon tjedan dana natjecanja,ovak bi dali tjedan dana nove nade navijačima,dvorane bi bile krcate,fan zone bi radile ko blesave,alkohol bi se točil u hektolitrima itd..
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
19. siječnja 2011. u 23:58
chule je napisao/la:
Wiki je napisao/la:
chule je napisao/la:
ah tenis....jeli bar ženski tenis, da ih dođem postrojit i objasnit im da to nije sport.
Vidi cijeli citat

ma muski, ako ne svrsajem na finale federer nadal onda sam debil 
Vidi cijeli citat


jako fin i pristojan momak onaj kurčić ili kako reče da mu je nick? vidi se roditeljski trud prilikom odgoja....
Vidi cijeli citat

i onda kad kazu da su bezobrazni grezi decki u procaffea, kakvih sve ima vi ovde ste zlato 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
19. siječnja 2011. u 23:58
križevci je napisao/la:

Yep..Poljaci su jači od Šveda,nema sumnje u to,al ipak bi domaćinima bilo previše da praktički ispadnu iz borbe za 1/2 već nakon tjedan dana natjecanja,ovak bi dali tjedan dana nove nade navijačima,dvorane bi bile krcate,fan zone bi radile ko blesave,alkohol bi se točil u hektolitrima itd..
Vidi cijeli citat

a čito sam da im pol ljudi ni nezna da se igra rukomet a polovica koja zna da zna samo od igrača Kima Andersona
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
19. siječnja 2011. u 23:59
Wiki je napisao/la:
chule je napisao/la:
Wiki je napisao/la:
chule je napisao/la:
ah tenis....jeli bar ženski tenis, da ih dođem postrojit i objasnit im da to nije sport.
Vidi cijeli citat

ma muski, ako ne svrsajem na finale federer nadal onda sam debil 
Vidi cijeli citat


jako fin i pristojan momak onaj kurčić ili kako reče da mu je nick? vidi se roditeljski trud prilikom odgoja....
Vidi cijeli citat

i onda kad kazu da su bezobrazni grezi decki u procaffea, kakvih sve ima vi ovde ste zlato 
Vidi cijeli citat


Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
19. siječnja 2011. u 23:59
Village People je napisao/la:

a čito sam da im pol ljudi ni nezna da se igra rukomet a polovica koja zna da zna samo od igrača Kima Andersona
Vidi cijeli citat

Yebo ih hokej
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
20. siječnja 2011. u 00:00
križevci je napisao/la:
Village People je napisao/la:

a čito sam da im pol ljudi ni nezna da se igra rukomet a polovica koja zna da zna samo od igrača Kima Andersona
Vidi cijeli citat

Yebo ih hokej
Vidi cijeli citat

i Goran Ljubojević
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
20. siječnja 2011. u 00:13
pazi ti to kolko je tip eura uložio....i spušio



http://img716.imageshack.us/img716/1698/1901x.jpg
Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
20. siječnja 2011. u 00:17
Lepo sam ja rekel da je danas dan kad se u Supersportu,Fortuni i ostalima otvaraju Dom Perignoni iz 1983.godine
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
20. siječnja 2011. u 00:20
križevci je napisao/la:
Lepo sam ja rekel da je danas dan kad se u Supersportu,Fortuni i ostalima otvaraju Dom Perignoni iz 1983.godine
Vidi cijeli citat

i mene naši danas srušili


ti pratiš onaj dosadni sport Košarku,jel se splati sutra šupit na Barcelonu?mislim jel to zicer?
Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
20. siječnja 2011. u 00:25
Baš i ja gledal Barcu za sutra,trebala bi Barca dobit..Iako,Maccabi definitivno podcijenjen od strane kladionica,Barca nije niti sjena ekipe od prošle sezone kad su uvjerljivo uzeli Euroligu,Maccabi pak ove sezone znatno bolji nego prošle,al trebala bi jedinica proć..Treba vidjet kak je hendikep postavljen pa možda kontru drapit,al trebala bi i čista jedinica proć..
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
  • Najnovije
  • Najčitanije