Procaffe NoBrain - 1950.kolona

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
20. siječnja 2011. u 02:15
Vilenjak je napisao/la:
daj počnite tu savjete za tenis psiati,ja valdja jedino na tom sportu nisam nikad dobil na kladionici..da ga abrem nisam treniral,i da ga ne odigram nekada...
Vidi cijeli citat


Tko ovdje napiše neki savjet zadesi ga prokletstvo. Ja sam noćas podržao Tipsu a njega je to mentalno slomilo, dobio grčeve i proljev.
Ili jadnog Montanesa... krvi mu se napijem...


Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.755
20. siječnja 2011. u 02:15
ih kad sam se ja na Verdasca kladil
Domovine sin
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.755
20. siječnja 2011. u 02:17
stvarno mi nije jasno kak se kladim na one,koji kasnije počnu,kaj nijen meč nemrem pratiti jer mi kasno
pozdrav kavani
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.03.2006.
Poruka: 7.423
20. siječnja 2011. u 02:18
Vilenjak je napisao/la:
ih kad sam se ja na Verdasca kladil
Vidi cijeli citat


pa kad si baksuz............ti reče da mu janko možda uzme jedan set .....bolje se njemu zahvali što je psiho

a i meni što ne čekaš još jednu opkladu
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
20. siječnja 2011. u 02:28
BeGe ova tvoja me zahebaje pffffffffffff
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.04.2006.
Poruka: 32.357
20. siječnja 2011. u 06:37
dje si riki, sta ima?


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
20. siječnja 2011. u 06:47
Dobar jutar gospodi iz Mostara i Zemuna!

Namignuta!    Jutro i tebi na kvadrat!


[uredio provokator - 20. siječnja 2011. u 07:02]
robin
robin
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.11.2005.
Poruka: 2.827
20. siječnja 2011. u 07:08
Dobro jutro

Luda noć, ja sam momak na lošem glasu u ovom gradu,a ko si ti
Od danas sam dama. Pa dokad izdržim.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
20. siječnja 2011. u 07:13
Luda noć, ja sam bio mamina princeza sve do sad, i šta mi bi!
Gogeta
Gogeta
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.02.2007.
Poruka: 4.890
20. siječnja 2011. u 07:33
  • Najnovije
  • Najčitanije