Procaffe NoBrain - 1950.kolona

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
20. siječnja 2011. u 17:53
Wiki je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Wiki je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Wiki je napisao/la:
nike, ides li sutra na magazin, cut uzivo kemiju, simpatiju, i ostalo  ?
Vidi cijeli citat
Bolesna san Wiki moja...iman virozu...vec dva dana ne micen se iz kreveta

Vidi cijeli citat

cccc... sta vejn i prove ne kuvaju dovoljno caja ?
Vidi cijeli citat
Zaboravila me obojica Ni pitat kako san, ni skuvat caj, nista....

Vidi cijeli citat

moras ih dovest u red. ako ne, zamoli chulu da ti skuha caja.
Vidi cijeli citat
Je, da njega zamolin odma bi se ofendija i poceja mi pritit...bas su zlocesti svi...bidna ja bolesna...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
20. siječnja 2011. u 17:58
nikita je napisao/la:
e, da njega zamolin odma bi se ofendija i poceja mi pritit...bas su zlocesti svi...bidna ja bolesna...
Vidi cijeli citat

pa nije chule takav. eh ako ga zamolis. 
dobit ces caj u 18.00 , tj u 17.00 po londonskom vremenu jer tada se pije caj

chule
chule
Dokazano ovisan
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 12.909
20. siječnja 2011. u 17:58

http://vijesti.gorila.hr/var/mojportal/storage/images/moj_portal/zabava_i_lifestyle/lifestyle/zdravlje/sljezov_caj/983022-1-cro-HR/sljezov_caj_tabfull.jpg
evo čaja za moju omiljenu vlajinju...ili vlajku? kako se kaže?
Potpis se prikazuje ispod svake vaše poruke. Ne smije biti dulji od 250 znakova i smije sadržavati samo tekst.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
20. siječnja 2011. u 18:03
chule je napisao/la:

http://vijesti.gorila.hr/var/mojportal/storage/images/moj_portal/zabava_i_lifestyle/lifestyle/zdravlje/sljezov_caj/983022-1-cro-HR/sljezov_caj_tabfull.jpg
evo čaja za moju omiljenu vlajinju...ili vlajku? kako se kaže?
Vidi cijeli citat
Fala, mili..kaze se vlajna il vlajnetina hehehhe

Gogeta
Gogeta
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.02.2007.
Poruka: 4.890
20. siječnja 2011. u 18:11
nikita je napisao/la:
Gogeta je napisao/la:
Pa možeš na jedan par ili više parova na listić i možeš staviti od 5 kuna minimalno pa nadalje.
Nema ti tu neke filozofije, nije ti klađenje online neka nauka...
Vidi cijeli citat
Pa iman ja account na bwin-u, pa provjeravan jel isto i na supersportu, eh...tamo san se regala bez kvacica jer je strani site, ne znan jel odi se stavljaju kvacice posto je nas site...jedino to me muci...

Vidi cijeli citat

Eto da odgovorim, dijakritički znakovi se stavljaju profesorice...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
20. siječnja 2011. u 18:33
chule je napisao/la:

evo čaja za moju omiljenu vlajinju...ili vlajku? kako se kaže?
Vidi cijeli citat

ja ju zovem vlajkuša



Nike jel dobar moj rođo?
Gogeta
Gogeta
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.02.2007.
Poruka: 4.890
20. siječnja 2011. u 18:48
Village People je napisao/la:
chule je napisao/la:

evo čaja za moju omiljenu vlajinju...ili vlajku? kako se kaže?
Vidi cijeli citat

ja ju zovem navlajkuša



Nike jel dobar moj rođo?
Vidi cijeli citat

Čemu to vilidž?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
20. siječnja 2011. u 18:58
Gogeta je napisao/la:
Village People je napisao/la:
chule je napisao/la:

evo čaja za moju omiljenu vlajinju...ili vlajku? kako se kaže?
Vidi cijeli citat

ja ju zovem navlajkuša



Nike jel dobar moj rođo?
Vidi cijeli citat

Čemu to vilidž?
Vidi cijeli citat

vidi kak su završili oni koji su se navukli na gazdaricu





Gogeta
Gogeta
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.02.2007.
Poruka: 4.890
20. siječnja 2011. u 19:19
Village People je napisao/la:

vidi kak su završili oni koji su se navukli na gazdaricu



Vidi cijeli citat

Želiš reći da ću svirati u bendu i slikati se za cover albuma?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
20. siječnja 2011. u 19:26
Gogeta je napisao/la:

Želiš reći da ću svirati u bendu i slikati se za cover albuma?
Vidi cijeli citat

je baš to
  • Najnovije
  • Najčitanije