Procaffe NoBrain - 1950.kolona

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
20. siječnja 2011. u 23:20
Ma trpam samo na to!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
20. siječnja 2011. u 23:20
provokator je napisao/la:
Ma trpam samo na to!
Vidi cijeli citat

jesi ti danac?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
20. siječnja 2011. u 23:22
Bu to Juju rijesila-nis ti ne brini...koji hc si uzeja 4.5 il? Za Fedju je margina bila 30...sta mislis oce mi proc overcic, a? I da ne kuzin cemu toliko veliki koef na Venus, to cu isto igrat...Petkovicka je dobra, al Venus je ipak klasa vise!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
20. siječnja 2011. u 23:23
nikita je napisao/la:
Bu to Juju rijesila-nis ti ne brini...koji hc si uzeja 4.5 il? Za Fedju je margina bila 30...sta mislis oce mi proc overcic, a? I da ne kuzin cemu toliko veliki koef na Venus, to cu isto igrat...Petkovicka je dobra, al Venus je ipak klasa vise!
Vidi cijeli citat

zar venus nije ozljedjena ?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
20. siječnja 2011. u 23:29
nikita je napisao/la:
Bu to Juju rijesila-nis ti ne brini...koji hc si uzeja 4.5 il? Za Fedju je margina bila 30...sta mislis oce mi proc overcic, a? I da ne kuzin cemu toliko veliki koef na Venus, to cu isto igrat...Petkovicka je dobra, al Venus je ipak klasa vise!
Vidi cijeli citat


Ma 2-0 točan rezultat!

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
20. siječnja 2011. u 23:29
Wiki je napisao/la:
provokator je napisao/la:
Ma trpam samo na to!
Vidi cijeli citat

jesi ti danac?
Vidi cijeli citat


Ne želim oko kurca lanac!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
20. siječnja 2011. u 23:33
Wikistična, nemoj se prehladiti.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
20. siječnja 2011. u 23:34
provokator je napisao/la:
Wiki je napisao/la:
provokator je napisao/la:
Ma trpam samo na to!
Vidi cijeli citat

jesi ti danac?
Vidi cijeli citat


Ne želim oko kurca lanac!
Vidi cijeli citat

bolje lanac nego stranac !
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
20. siječnja 2011. u 23:36
provokator je napisao/la:
Wikistična, nemoj se prehladiti.
Vidi cijeli citat

 , provokativni, os mi dat jaketu ili dzemper neki ?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
20. siječnja 2011. u 23:41
Village People je napisao/la:
Hugh Jackman je napisao/la:
Village People je napisao/la:
2,20 na Dansku,uplaćeno 100 kuna
Vidi cijeli citat


Mislim da si tu pogriješio, naši su uvijek bili najjači u takvim susretima a ovakvi momenti kao jučer protiv Srbije su nam se dešavali uglavnom na svakom natjecanju ako misliš da smo slabiji jer nema Červara onda mogu reć samo ovo ja vjerujem da jedina ekipa koja može dobit nas na ovom prvenstvu je Francuska kao što vjerujem da smo mi jedina ekipa koja može dobit njih.
Vidi cijeli citat

samo mi ovaj put nemamo igru za dobit Dance,u tom je kvaka,mi smo prije imali igru al nam se dseio poraz zbog više faktora tog dana,al smo uvijek imali igru,mi sad nemamo igru i to je cijela poanta
Vidi cijeli citat

Hjuđ di si?lijepo sam ti reko
  • Najnovije
  • Najčitanije