Procaffe NoBrain - 1950.kolona
Panama - Engleska: Englezi pobjedom traže prvo mjesto, Panama se želi dostojno oprostiti
Jakirović traži pojačanja na Svjetskom prvenstvu: Iskusni belgijski reprezentativac glavna meta Hulla
Igrač utakmice: Sjajni Trossard s dva pogotka otključao mrežu Novog Zelanda
Španjolci o Baturini: 'Već je u debiju postigao jedan od najljepših golova turnira'
- Najnovije
- Najčitanije


Jakirović traži pojačanja na Svjetskom prvenstvu: Iskusni belgijski reprezentativac glavna meta Hulla
14 min•Nogomet

Panama - Engleska: Englezi pobjedom traže prvo mjesto, Panama se želi dostojno oprostiti
24 min•Nogomet

Četiri puta na svjetskim prvenstvima protiv Afrikanaca, Hrvatska još ne zna za poraz
2 sata•Originalno

Ferrari u Austriji s prvom nadogradnjom, Leclerc ne očekuje čuda
2 sata•Automoto

Hrvatska je samo jednom pobijedila u trećem kolu na SP-ima, ali nikada nije igrala protiv Afrikanaca
3 sata•Nogomet

Španjolci o Baturini: 'Već je u debiju postigao jedan od najljepših golova turnira'
3 sata•Nogomet

Kapetan Irana Mehdi Taremi: 'Ovo je katastrofalno Svjetsko prvenstvo'
4 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: Egipat - Iran 1:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina G)
10 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Novi Zeland - Belgija 1:5 (Svjetsko prvenstvo, skupina G)
10 sati•Nogomet

Drago Ćosić najavljuje 17. dan SP-a: Je li vrijeme da Zlatko Dalić povuče malo hrabrije poteze
5 sati•Originalno

KRONOLOGIJA: Norveška - Francuska 1:4 (Svjetsko prvenstvo, skupina I)
18 sati•Nogomet

Panama - Hrvatska 0:1: Teško izborena pobjeda i veliki korak prema nokaut fazi
3 dana•Nogomet

Como produljio ugovor s Hrvatom: 'On ima mentalitet kakav želimo izgraditi u klubu'
21 sat•Nogomet

Egipat - Iran 1:1: Od mirne završnice do ludnice, ipak je završilo remijem
8 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Senegal - Irak 5:0 (Svjetsko prvenstvo, skupina I)
18 sati•Nogomet
Svako ima svoju povist kako je poćea navijat za svoj omiljeni klub, a
moja je eto takva bila.. Ko zna da li si poćea navijat za Hajduka kada
ti je ćaća da triske ako bi navija za Dinama.. ako je tako, svaka čast
Roki!
Osin toga bi te molio da taj ton u kojem samnom pričaš zadržiš za ćaću
svoga, ja san osoba koja je razumna i kojoj idu na kurac takvi
podjebanti ka šta si ti..




Nisam uopšte znal...samo dokaz kak je lik izgubil kompas..


