Procaffe NoBrain - 1950.kolona

chule
chule
Dokazano ovisan
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 12.909
13. travnja 2011. u 00:00
Wiki je napisao/la:
chule je napisao/la:
Wiki je napisao/la:
Vilenjak je napisao/la:
užas,pušite travu?
Vidi cijeli citat

nikad nisam i necu 
Vidi cijeli citat


ne mogu vjerovat da nikad nisi pušila....
baš nikad?
a zašto nečeš?
Vidi cijeli citat


travu nisam nikad pusila
necu, jer mi to nije napeto, ako bi bas imala zelju da probam travu, onda bi tila da mi neko napravi kolace od trave... 
Vidi cijeli citat


ahaaaa, travu... ja sam biće nešto krivo shvatio.
Potpis se prikazuje ispod svake vaše poruke. Ne smije biti dulji od 250 znakova i smije sadržavati samo tekst.
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
13. travnja 2011. u 00:01
Eric Delko je napisao/la:

ma ima stvari u životu s kojima se ne ponosim baš,al travu,drogu i cigarete nikad nisam probao,dapače ko god dojde k meni,more čvaljit,al pred ulazom,unutra ni slučajno,smrada mi ne treba
Vidi cijeli citat

ja isto tako,jer sa jointom automatski ide i cajke,e nemere kod mene
Domovine sin
chule
chule
Dokazano ovisan
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 12.909
13. travnja 2011. u 00:02
mad skillz je napisao/la:
Vi koji niste probajte  neće vas trava pojest 
Vidi cijeli citat


a vidi ovog dilera.
Potpis se prikazuje ispod svake vaše poruke. Ne smije biti dulji od 250 znakova i smije sadržavati samo tekst.
Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
13. travnja 2011. u 00:05
Eric Delko je napisao/la:

znao sam da ima neka kvaka


mene u nedelju puklo da odem s autom preć sva sela u županiji,spalio 250kuna na benzin
Vidi cijeli citat


Pa i da se plaća bus nebi bil problem..


nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
13. travnja 2011. u 00:05
mad skillz je napisao/la:
Vi koji niste probajte  neće vas trava pojest 
Vidi cijeli citat

ak ja nisam pandur neznači da nisam dobar s njima dapače zahvaljujem se jednom panduru iz Zagreba koji mi je fino pronašao IP i sve privatne podatke o jednom forumašu koji mi se malo pretio preko privatnih
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
13. travnja 2011. u 00:06
Eric Delko je napisao/la:

ak ja nisam pandur neznači da nisam dobar s njima dapače zahvaljujem se jednom panduru iz Zagreba koji mi je fino pronašao IP i sve privatne podatke o jednom forumašu koji mi se malo pretio preko privatnih
Vidi cijeli citat

bez mog znanja,reci panduru da je baniran
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.01.2008.
Poruka: 3.934
13. travnja 2011. u 00:08
Vilenjak je napisao/la:
Eric Delko je napisao/la:

ma ima stvari u životu s kojima se ne ponosim baš,al travu,drogu i cigarete nikad nisam probao,dapače ko god dojde k meni,more čvaljit,al pred ulazom,unutra ni slučajno,smrada mi ne treba
Vidi cijeli citat

ja isto tako,jer sa jointom automatski ide i cajke,e nemere kod mene
Vidi cijeli citat


da joint i cajke skupa   

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
13. travnja 2011. u 00:08
Vilenjak je napisao/la:
Eric Delko je napisao/la:

ak ja nisam pandur neznači da nisam dobar s njima dapače zahvaljujem se jednom panduru iz Zagreba koji mi je fino pronašao IP i sve privatne podatke o jednom forumašu koji mi se malo pretio preko privatnih
Vidi cijeli citat

bez mog znanja,reci panduru da je baniran
Vidi cijeli citat

pa nije regan na forum
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
13. travnja 2011. u 00:08
chule je napisao/la:


ahaaaa, travu... ja sam biće nešto krivo shvatio.
Vidi cijeli citat

chuleeeee.... o travi pricamo trenutno
iako ni duhan ne pusim
Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
13. travnja 2011. u 00:08
Eric Delko je napisao/la:

ak ja nisam pandur neznači da nisam dobar s njima dapače zahvaljujem se jednom panduru iz Zagreba koji mi je fino pronašao IP i sve privatne podatke o jednom forumašu koji mi se malo pretio preko privatnih
Vidi cijeli citat


Misliš na onog koji ti se keve sjetil preko PP-a ??
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
  • Najnovije
  • Najčitanije