Procaffe NoBrain - 1950.kolona

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.01.2008.
Poruka: 3.934
13. travnja 2011. u 00:15
Vilenjak je napisao/la:
mad skillz je napisao/la:


da joint i cajke skupa   

Vidi cijeli citat

100%
tak su mi rekli,kaj da ja sad delam?
Vidi cijeli citat


Ja ti 100% tvrdim da nije, a ako bi tražio neku vrstu glazbe koja ide uz travu onda bi to bila apsolutno alternativa i urbana glazba općenito 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.03.2006.
Poruka: 7.423
13. travnja 2011. u 00:17
e moj Vilenjače.......budi bog s nama u kakvo si to društvo upao
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
13. travnja 2011. u 00:18
bege sve su i to napušene Delije
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.03.2006.
Poruka: 7.423
13. travnja 2011. u 00:20
Vilenjak je napisao/la:
bege sve su i to napušene Delije
Vidi cijeli citat


nemoj Viliđa da mi mešaš sa ciganima
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.08.2008.
Poruka: 2.404
13. travnja 2011. u 00:20
Vilenjak je napisao/la:
rumi je napisao/la:


Ma ja tebe Viliđ massu volin!  Da nije metkovačkog huligana, ove dvojice gospara (iako je jedan od njih više jaskovac nego gospar ) i tebe i par drugih, teško da bi se čovik na ovom forumu moga nasmijat.


Dopisiva bi se ja s tobon, al se bojin da će Med Skilz bit ljubomoran. Stalno mi neke poruke šalje popraćene  
Vidi cijeli citat

možda trava pridonosi istospolnim osjećajima?
Vidi cijeli citat


A da, zaboravija san tebe i Dimljačara! 


Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
13. travnja 2011. u 00:21
rumi je napisao/la:


A da, zaboravija san tebe i Dimljačara! 


Vidi cijeli citat

ne godamo više,previše je protiv Červara i Bilića
Domovine sin
chule
chule
Dokazano ovisan
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 12.909
13. travnja 2011. u 00:24
Vilenjak je napisao/la:
ko puši travu
za Dinamo navija
Barcelona je zakon
Vidi cijeli citat


haiku?
Potpis se prikazuje ispod svake vaše poruke. Ne smije biti dulji od 250 znakova i smije sadržavati samo tekst.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
13. travnja 2011. u 00:24
beogradjanka* je napisao/la:
Vilenjak je napisao/la:
bege sve su i to napušene Delije
Vidi cijeli citat


nemoj Viliđa da mi mešaš sa ciganima
Vidi cijeli citat

BeGe imate mnogo lepe crne dresove,ja vas volim zbog njih...a i sVileni,samo gad neće priznat...a i Franja nas spaja a i Tito a i to da ste pokupili Dinamu tam '45 sve što valja i sjebali ih
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.08.2008.
Poruka: 2.404
13. travnja 2011. u 00:24
mad skillz je napisao/la:
rumi je napisao/la:
Eric Delko je napisao/la:
ja isto razmišljam prestat pisat
tehničku olovku već duže ne upotrebljavam
penkalo tu i tamo

a na forumu se ionak niko ne želi samnom dopisivat i svi me smatraju za budalu,seljačinu i sirovinu
Vidi cijeli citat


Ma ja tebe Viliđ massu volin!  Da nije metkovačkog huligana, ove dvojice gospara (iako je jedan od njih više jaskovac nego gospar ) i tebe i par drugih, teško da bi se čovik na ovom forumu moga nasmijat.


Dopisiva bi se ja s tobon, al se bojin da će Med Skilz bit ljubomoran. Stalno mi neke poruke šalje popraćene  
Vidi cijeli citat


ma šta će pederčina

inače Rumi boy, nisan dugo pisa poeziju na tvoju temu, ali moga bi me natirat... 

Vidi cijeli citat


Trenutno pišen poeziju jednoj maloj čađavoj, al ako ti to tolko znači, mogu i tebi. 
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
13. travnja 2011. u 00:25
chule je napisao/la:


haiku?
Vidi cijeli citat

jep
Domovine sin
  • Najnovije
  • Najčitanije