Procaffe NoBrain - 1950.kolona

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.761
13. travnja 2011. u 23:29
minika ne kuhaj....
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
13. travnja 2011. u 23:30

kaj sam sad napravil?

radje prestani gadjat zene po gradu 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
13. travnja 2011. u 23:31
Marko Marušić je napisao/la:

kaj sam sad napravil?

Vidi cijeli citat

prijavio si se na masterchef ?
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.761
13. travnja 2011. u 23:32
tome se sigurno nemre zdignut
inače to ti je tam odmah kraj varteksa,one zgrade prolazili smo apr puta
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
13. travnja 2011. u 23:33
Vilenjak je napisao/la:
minika ne kuhaj....
Vidi cijeli citat

pa ajde jel se tebi čitaju ti proljevi o Bobanu ko banu,vitezu,prvoborcu,o početku Domovinskog rata?meni je osobno to vređanje digniteta Domovinskog rata,a glede Bobana,svaka njemu čast al di je on bio protiv SAD-a 1990?neki su tad iznajmljivali privatne avione svojih klubova da idu igrat,a taj je još u proljeće 1991 igro za Jugu a velika hrvatina,ma daj...još samo čekam da svi koji imaju ulaznicu s te tekme zatraže vojne penzije ko branitelji
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.761
13. travnja 2011. u 23:35
Eric Delko je napisao/la:

pa ajde jel se tebi čitaju ti proljevi o Bobanu ko banu,vitezu,prvoborcu,o početku Domovinskog rata?meni je osobno to vređanje digniteta Domovinskog rata,a glede Bobana,svaka njemu čast al di je on bio protiv SAD-a 1990?neki su tad iznajmljivali privatne avione svojih klubova da idu igrat,a taj je još u proljeće 1991 igro za Jugu a velika hrvatina,ma daj...još samo čekam da svi koji imaju ulaznicu s te tekme zatraže vojne penzije ko branitelji
Vidi cijeli citat

ne čita mi se,isto tak mi se ne briše svako malo,kad neko kuha bezveze a niš nebu promenil
hrvatska se branila na frontu ne na stadionu
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
13. travnja 2011. u 23:37
Vilenjak je napisao/la:

hrvatska se branila na frontu ne na stadionu
Vidi cijeli citat

samo što to nekima nije jasno očito
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
13. travnja 2011. u 23:37
Vilenjak je napisao/la:
tome se sigurno nemre zdignut
inače to ti je tam odmah kraj varteksa,one zgrade prolazili smo apr puta

Vidi cijeli citat

jel to u španskom? 

a ovaj sa zadrom je mogo stavit jos duze ime teme. stvarno ne vidim sto je problem nazvat temu 135 godina nk zadra.


Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.761
13. travnja 2011. u 23:39
Marko Marušić je napisao/la:

jel to u španskom? 

a ovaj sa zadrom je mogo stavit jos duze ime teme. stvarno ne vidim sto je problem nazvat temu 135 godina nk zadra.


Vidi cijeli citat

nije u španskom,to je kod varteksova stadiona
znam i ja to,i kaj da radim
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
13. travnja 2011. u 23:45
s čim lik puca po Varaždinu?
  • Najnovije
  • Najčitanije