meni poslije prison breaka najbolja serija, reko bi i bolja, ali tu su negdje
steta sto ce zavrsit ali daj boze neka onda to bude zavrsnica kakvu ova serija i zasluzuje
ne znam za vas ali ja sam nekako uz walta iako je svakakih sranja napravio ali drzi se onoga da pare ostavi djeci i to mi je dovoljno
btw. hvala vam sto ste me upoznali sa suits, nisam ni zavrsio prvu epizodu al vec mi se svidja, moram je nekako ubacit izmedju dextera jer tek sam na 3 sezoni i nisam vec tjedan dva pogledo niti jednu epizodu jer nemam vremena

"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima."