ladja je napisao/la:
Ateist Novi Sad se mogao upoređivati sa Osijekom nikako sa Vukovarom kolji je i prije rata bio malo veće varošica za Novi Sad.
Nažalost Osijek je totalno propao...sumnjam da ima i 100.000 stanovnika sa svim predgrađima.

Vidi cijeli citat
Nemoj ebavati..Vukovar krajem osamdesetih je bas napredovao dosta...
Kako mislis Osijek propao?Isao sam bio pre par meseci preko,fino izgleda...ali Vukovar

Kao da je vreme stalo kad prolazis pored onih gelerima izresetanih kuca...strasno

Ne mozes verovati da se to desavalo tu,na 70 km od mog stana

Odmah se setim onog filma-Vukovar,jedna prica....
secam se kako su Dunavom noseni camci iz vukovarske marine,izresetani..kao grobovi..
