Fizio je napisao/la:
ian wright je napisao/la:
ona mrzi, nju mrze, 1:1, ajmo dalje
Vidi cijeli citat
Samo što nju nitko ne mrzi, da ne siše novac iz države koju po izjavama i ponašanju mrzi bila bi nebitna, ovako ljudima ide na živce njezino stalno seruckanje po državi od koje jako dobro živi. Nema poštovanja prema samoj sebi (slučaj s Milanovićem koji je fino izrugao pa ga ona kasnije ipak podržala), ali isto to poštovanje traži od drugih.
Ispada jako jako glupo na van i ljudima ide na živce njezino dociranje, ali mržnje prema njoj tu nema, najvjerojatnije i zato što ima karizmu zida u ostavi.
toliko je nebitna da joj je na ovom forumu posvećeno 1000 postova. Prati se je više nego što je prati njezina rodjena majka